Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Találkoztatok már itt az...

Találkoztatok már itt az oldalon olyannal, aki egy neki nem tetsző hozzászólásotok miatt elkezdett privát üzenetekben is zaklatni?

Figyelt kérdés
Azért írom ebbe a kategóriába, mert innen indult ki az egész. Egyelőre még nem írnám le a konkrét esetet, hátha nem bukkan fel azonnal az illető és nem törölteti rögtön a kérdést. Kíváncsi vagyok, mással is megesett-e ilyesmi, mert cseppet túlzásnak érzem.
2012. febr. 5. 01:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


remélem működni fog a link. Ez volt az a kérdés. A végén volt az "izgalmas" rész, sajnos az én válaszomat is törölték közben. A 65%-os az illető, aki következetesen azt irkálja, hogy meg kell pofozni a gyereket, ha vakarja a bárányhimlőt.

Az én törölt kommentem kb arról szólt, hogy elég nyomorult lehet, ha ilyenekkel poénkodik, mert nem vicces egy beteg kicsit megütni még gondolati szinten sem és talán máshol kéne trollkodni, de ha meg komolyan gondolja, akkor csak remélni tudom, hogy nem lesz gyereke ezzel a hozzáállással.

Talán jobb lett volna egyszerűen figyelmen kívül hagyni, de borzasztóan felhúzott a dolog (gyerekbántalmazás témában végzek éppen kutatást, szóval lehet túl érzékeny lettem...) De szerintem akkor se normális. Bocsi a lelkizésért, jól esett leírni és köszönöm, hogy válaszoltok.

2012. febr. 5. 11:35
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnap láttam én is a kérdést,és még sztem a válaszodat is, vannak fura emberek.

Egyszer engem is megtalált egy.

Írt ki valaki kérdést,hogy hol laszik a babátok, és sokan írták,hogy játék közben el szokott laudni.

Én lemertem írni,hogy el nem tudom képzelni,hogy alányom játék közben elaludjon,mert ha álmos,akkor nyügős,utána nem akar játszani, stb..tehát kiságy.

Vsizotn van ismerős,aki bedobja a gyereket a szobába vagy járókába és bizony ordít szegéynkém és így alszik el.

Erre jött egy privát üzi,ahol anyukám elég szépen szidta,hogy nem gondoljam már,hogy ő nem fgolalkozik a gyerekével, azért mert elalszik játék közben. Ki kérdőjelezte ezt meg egyáltalán??? hmmm

2012. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!