Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom, hogy addig is...

Jetta84 kérdése:

Honnan tudom, hogy addig is rendben lesznek-e a dolgok? Érdemes szerintetek addig elmenni privát orvoshoz ugy két 2 múlva?

Figyelt kérdés
Én 7 hetes kismama lehetek, múlt héten hétfőn voltam UH-os vizsgálaton, akkor a következőket írták Portio hátul, Cytol ludtolyásnyiu terus, körny. Szabad TVS szabályos petezsák, CRL 7 mm. Szívcsőpulzáció észlelhető. Ezek alapján úgy gondolom, hogy minden rendben van. A terhesgondozáson, viszont csak 1 hónap múlva kaptam időpontot újabb ultrahangos vizsgálatra.
2011. szept. 20. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma, miért akarsz magán menni? Minden rendben, a következő uh-ra is megfelelő időben kaptál időpontot. Ha magán orvoshoz mész sem fog ultrahangot csinálni, mivel most volt, minden rendben és ne indokolt. Nem szabad sok uh-t csinálni, árthat a babának. Megvannak a kötelezők,az elég.
2011. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, felesleges! Ha belegondolsz a terhességed végégi sem fogsz két hetente járni dokihoz!
2011. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!