Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Mit gondoltok ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkozunk ezeken a neveken, de nem tudunk dönteni, nektek melyik tetszik ill. melyik nem? És miért?

A válaszokat köszönöm!

Lány nevek: - Szvetlána

- Gemma

- Jenna


Fiú nevek: - Timót

- Ezra

- Ádin


2012. febr. 5. 14:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Szvetlána nagy kedvencem volt sokáig, bár mindig azt gondoltam az első kérdés az lesz: apja/anyja orosz? emellett mióta tudom hogy Sztálin lányát is így hívják nálam kiesett a kedvencekből.

2. Gemma, nekem nagyon fura név, az Emma név jut eszembe róla. A vezetéknévtől függ, hogy jól hangzik e.

3. Jenna, magyarul kiejtve nem tetszik, angolosan (dzsenna) kiejtve viszont szerintem szép név. Amennyiben külföldön éltek tökéletes választás.


4. Timót, húú nekem az Oroszlán királyból jut eszembe Timón és Pumba róla, így nem tetszik, nem tudok máshogy asszociálni rá.

5. Ezra érdekes hangzású név, de szerintem nem elég férfias, nekem az Era, Erna nevek jutnak róla eszembe, amik lány nevek.

6. Ádin tetszik a legjobban a fiú nevek közül, az Ádám név jut róla eszembe, és sok jó érzés.


Szvetlána és Ádin a választásom!

2012. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen az elemzést, hasonló a gondolkozásmódunk :) Nekünk is az Ádin és a Szvetlána tetszett meg, de előtte a Gemmán és az Ezrán is gondolkoztunk :)
2012. febr. 13. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!