Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol találtál babysittert a...

Hol találtál babysittert a gyerekeid mellé? Mennyi idő alatt találtad meg a legjobbat? Mire figyeljek az első találkozáskor?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ismerőseimet kérdeztem végig, hogy valaki tud-e ajánlani? Aztán az egyik kolléganőm szólt, hogy a nagynénje szokott vigyázni gyerekekre.

Csecsemő- és gyermekgondozó végzettségű, bölcsődében dolgozott nyugdíj előtt.

Ő volt az első, és be is vált. Azóta is ő vigyáz a lányomra, ha nekem elintézni valóm van.

2012. febr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én neten nem keresnék, hanem ahogy az előttem szóló is írta, mindenképpen az ismeretségi körben, vagy családban. Olyat keresnék, aki már másnak (számomra megbízható személynek) bevált, vagy akit én is ismerek, de ha mégsem tetszik valami, nem kellemetlen ezt megmondani neki.

Előnyös, ha csecsemős-kisgyerekes eü. végzettsége és tapasztalata van, vagy ha oviban-bölcsiben dolgozott, azaz ha jól ismeri és szereti is a kisgyerekeket, ez alapvető.


Nálunk szerencsére anyukám vigyáz a gyerekekre, ha szükséges, totál idegenre nem szívesen bíznám őket.


Személyes találkozásnál, ha a gyerekeimmel megtalálja hyorsan a hangot, az a legfontosabb, ha dönteni kellene több megfelelőnek tűnő jelölt között, akkor azt választanám, aki a gyerekeimnek legjobban tetszik.

2012. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ismerősök között nincs és vadidegenek közül kell választani, akkor nyugodtan kérj erkölcsi bizit, ajánlólevelet, figyeld, hogy tartja-e a szemkontaktust veled, és hogy hogy viselkedik ag yerekekkel.
2012. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!