Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nemsokára lejár a GYEDem....

Nemsokára lejár a GYEDem. Mikor szóljak a főnökömnek, és hogyan, ha szeretnék visszamenni dolgozni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szeptemberben jár le, de én már januárban szóltam neki, hogy szeretnék visszamenni. Szóval, ha még nem tetted akkor hívd fel minél előbb.
2012. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ hol dolgozol. Nálunk legalább egy fél évvel előbb szólni fogok, mert ha visszamegyek, akkor borul egy csomó beosztás stb. Így előre szólok, hogy készüljenek a munkatársak is, hogy változás lesz.
2012. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 60 nappal előtte kell bejelentened.
2012. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem a nyáron jár le, gondoltam, küldök egy mailt, hogy "készüljenek fel". És a hivatalosat csak később. Szerintetetk mit írjak a mailbe? A közvetlen főnökömnek és az ügyezetőnek küldeném el. Elég közvetlen viszonyban vagyok mindkettővel, bár az utóbbi fél évben nem is voltam bent a cégnél, nem is beszéltem senkivel sem. :S

Így milyen lenne:

Kedves Éva és Tamás,

Nemsokára két éves lesz a kisfiam, Dávid.

A GYED lejárta után szeretnék visszamenni dolgozni.

Ennek mi a hivatalos módja?

Üdv,

Zsuzsa


Kb ennyire gondoltam, bár mindig is rossz voltam fogalmazásból. Szerintetek kérdezzek rá, hogy hogy vannak, stb?

2012. febr. 6. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem ez így elég lesz. Főleg ha jó viszonyba is voltatok. Esetleg még odaírhatod a hónapot pontosan, hogy ha nem tudják, ne kelljen keresgetni nekik.
2012. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!