Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 34 hétben vagyok és állandó...

34 hétben vagyok és állandó folyásom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig van folyásom hol nincs vele gondom mert nem csíp nem viszket, de olyan is van amikor viszket is..folyamatosan kapok rá valamilyen kúpot, de nem hiszem el, hogy mindig visszatér a folyás. Lehet ezzel kezdeni valamit?
2012. febr. 7. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A folyás önmagában nem okoz semmilyen problémát,ha nem csíp,nem viszket,nem bűzös,nem túrós állagú,akkor az ég egy adta világon semmi teendő vele!! Kúp csak akkor kell,ha az előbb említett tünet közül valamelyik társul hozzá!!


Bővebb folyás átlagosan a 16. terhességi héttől szokott előfordulni,van akinek végig kitart,és van akinek az utolsó hetekben fokozódik.

Van olyan nőgyógyász,aki óvatosságból - mivel a folyás fertőzések melegágya is lehet!- ír ki kúpot a folyás kezdetétől a végéig-ami egyéb panasz mentesség esetén tönkre vághatja a hüvely természetes védekező rendszerét (én így jártam anno!!) ,de mint fent írtam,ha nincs a vizes-esetleg fehéres-nyálkás (amilyen peteéréskor szokott lenni) folyáson kívül más tünet,akkor semmi teendő nincs vele!


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)



Üdv:3 lányos

2012. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez a terhesség velejárója. Nekem az utolsó 10 hétben annyi volt, hogy heti 2 doboz tisztasági betétet elhasználtam. A Niagara kutya f.sza volt hozzám képest. Kitartás!

2 hete 3 gyerekes anyuka

2012. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Harangozó Sára ***** válasza:

Szia, terhesség alatt, főleg az utolsó trimeszterben teljesen természetes a bővebb folyás, ha nem csíp, viszket vagy nem bűzös, ill. nem zöld vagy barna. Valószínűleg Neked gombád volt, amit nagyon nehéz kiirtani, s könnyen ki is újulhat sajnos.

Tehát ha nincs más tüneted csak a bővebb folyás akkor nincs semmi teendő vele. Mindhárom terhességem utolsó trimeszterében nekem is volt.

További szép napot és boldog babavárást!

2012. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Kellemes babavárást mindenkinek és szép napot!
2012. febr. 9. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!