Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi szerven szemölcsök,...

Nemi szerven szemölcsök, egyszer leégették de visszanőttek, erős folyásom van már évek óta, tisztasági b. nélkül ki sem tudok menni az utcára, állandó tompa fájdalom van a hasamban is, egy doki sem foglalkozik ezzel komolyabban, kihez forduljak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy nem foglakozik vele?

HPV-s vagy?

menj vissza a dokihoz,kérj kivizsgálást, kezelést.

2010. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezek szerint hpv lenne...erről olvastam már többször is.

Szóval akárhány orvosnál voltam hiába kértem kivizsgálást nem csinálták meg és a szemölcsökre is csak annyit mondtak h le lehet égettetni. Antibiotikumokat meg mindenféle kúpokat írtak fel de csak egy ideig használt, magán dokihoz most nem tudok menni..

2010. jún. 18. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el egy másik orvoshoz, bármelyik sztk-ban kötelesek fogadni függetlenül attól, hogy hol laksz. Ne hagyd ennyiben, persze egészen más lenne, ha valaki lelkiismeretes kivizsgálás után mondaná, hogy nincs baj. Remélem, hamar kiderül, mi okozza a panaszaidat.
2010. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tegnap elmentem a Semmelweisbe és azt mondták h egyáltalán nem fogadnak mert nem oda tartozom, érdekes, eddig soha nem oda mentem ahova tartozom és mindenhol fogadtak,azért akartam odamenni mert ott komolyabb dokik vannak, de hát nem jött össze...
2010. jún. 19. 08:03
 5/6 anonim válasza:
Sziaa! Vigyázz ezzel a vírussal mert terjed. Nekem az orvos mondta, hogy a szexet is hanyagoljuk amíg el nem múlik. Nekem felírt egy oldatot, amivel kenegetni kell, a neve Condyline, bár eléggé fáj ha bekenem, viszont a szemölcsök rögtön eltűntek. Szerintem csak receptre adják ki. Kérdezd meg az orvosodat, hogy mi a véleménye erről az oldatról. Remélem tudtam segíteni :)
2010. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, legalább már többet tudok a szemölcsökről is hogy égetés helyett mivel lehet még eltüntetni, urológiára is bejelentkeztem hátha ott töbet segítenek mint a nőgyógyon..szeretnék mielőbb ennek a végére járni, ugy tudom a grapefruitmag csepp is nagyon jó..
2010. jún. 20. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!