Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted 39 éves nő vállalhat...

Szerinted 39 éves nő vállalhat gyereket?

Figyelt kérdés

2012. febr. 11. 14:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Hogyne vállalhatna, de tudnia kell, hogy sajnos az idő előrehaladtával egyre nagyobb az egészségügyi kockázat.
2012. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%

Ha a kor miatt kérdezed,persze.

Van,aki 45 évesen szül.

2012. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy vállalhat. Ma már az orvostudomány fejlődésével szerintem semmi akadálya nincs annak sem, hogy idősebb korban vállaljon valaki gyereket.
2012. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
70%
Nem túl jó időzítés, de végül is nem lehetetlen. Édesanyám 37 éves volt, mikor az öcsém született.
2012. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
44%

Vállalhat, senki sem tilthatja meg neki. Én viszont ennyi idősen már nem vállalnám be. Félteném mind az én, mind a gyerek egészségét. Nem mellesleg ennyi idősen már inkább az unokákra gyúrnék, nem egy saját babára.

Ha addig még nem lenne gyerekem, akkor ESTLEG meggondolnám, de ha már van gyerekem, csak összejöttem egy másik férfival, akkor semmiképpen sem.

2012. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne vállalhatna. Nincs leírva sehol, hogy csak X éves korig lehet és utána már tilos. Én 38 és fél évesen szültem a másodikat, és ismeretségi körömben is sokan vannak akik különböző okokból de későn vagy későn is vállaltak gyereket, és senki nem bánta meg ezt a döntését. Van egy tábor aki szerint mekkora gáz, ha az ember későn szül és akkor már a gyerek nagyszülőjének nézik, de velük meg nem kell törődni. Tőlem soha nem kérdezte senki, hogy az unokám-e a fiam. Olyan volt csak, hogy velünk volt a nagylányom is és mikor kiderült, hogy mindkét gyerek az enyém , akkor azt hitték, hogy a nagyot biztos 15-16 évesen szültem.
2012. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
53%

Én 39 éves vagyok.Simán szülhetnék akár 4 gyereket is.A kor nem akadály.De én már elvből nem szülnék ennyi idősen.

Mégpedig azért,mert nem akarok a lányomnak vagy a fiamnak a nagyanyja lenni.A másik ok,hogy a fiam 20 éves,és számomra ez hatalmas korkülönbség lenne már..

De ez az én véleményem.Ismerek olyan nőt aki 37 évesen szült,és elvannak..

2012. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
42%
Egy teljes orvosi kivizsgalast kell elvegeztetni, es ott fognak valaszt adni erre a kerdesre.
2012. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%
Édesanyám 39 évesen szülte a húgomat. Nagyon szeretjük, most 11 éves. Három nagytesója van!
2012. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%
Ez nagyban függ az illető eü. állapotától.Szóval erre kategórikus nemet vagy igent nem lehet válaszolni.
2012. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!