Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Átverés vagy tényleg van...

Átverés vagy tényleg van ilyen? Felhívott egy nő, az Allianz-tól, hogy gyermekem születése után beleegyeztem, hogy megkeressenek..

Figyelt kérdés
Holnap jönne, mert valami ajándékot hoz. Gondolom, biztosításra akar rávenni. Remélem, nem csaló. Valaki találkozott már ilyennel?
2009. jún. 3. 14:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszi nektek is!
2009. jún. 3. 20:38
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálunk Otp és Aegon volt. Az Aegonosok vagy másfél órát lökték a szöveget, aztán elmentek. Mi meg csak néztünk utánuk.... :-D
2009. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is Aegonos csaj volt,kötni is akartunk biztosítást,mondta h majd pár nap mulva hiv,hogy döntöttünk....fél éve nem hívott.
2009. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%

Amikor megszületett az első gyermekem, folyton hívogattak ilyen-olyan ügyben engem is, mivel a kórházban kitöltöttem az adatlapot a babacsomag átvételekor. Rettenetesen bosszantó volt.

A második szülés után már okosabb voltam!

Nem a valós telefonszámomat adtam meg, így kiküszöböltem ezeket a piócákat.

2009. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
egy fürdetőkesztyűt hozott, amit azóta sem használok, mert ronda sötétkék színe van.
2009. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!