Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kell tisztítani a...

Hogyan kell tisztítani a babák nunciját?

Figyelt kérdés

Fürdésnél van, hogy belül rajta marad a hintőpor, krém, pedig tisztítgatom. Lehet, hogy nem jól?

Hamarabb pisi szagú lesz,mint a fiamnak volt, pedig ugyanaz a pelus, ugyanolyan sűrűn cserélve.


2012. febr. 13. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hintőport ne használj, csak popsikrémet, és csak kìvül kened be neki! Fürdésnél vatta pamaccsal fentről lefelé mindig új vagttával töröld ki.
2012. febr. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy kerül bele hintőpor?

Én popsitörlővel sztoktam neki óvatosan kitörölni fürdés előtt.

2012. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ráadásul csak a párom hintőporozza.
2012. febr. 13. 09:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekünk azt mondta a védőnő, hogy nem szabad törölni meg fürdés közben kézzel tisztogatni, mert öntisztuló.
2012. febr. 13. 09:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a nagyajkak közé be szabad nyúlni, a kisajkak közé nem.


A hintőporozás szerintem inkább ártalmas, mint hasznos: a nedvességtől jól be tud csomósodni. (Bár én a gyerekorvosunk tanácsára megátalkodott hintőporkerülő vagyok, a gyerekeimnek soha semmijét sem poroztam.)

2012. febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a védőnők hülyesége. A tied öntisztuló? Hintőport nem szabad rádszórni, amúgy azt sem értem minek. Fürdéskor, és törölközéskor meg igenis szét kell húzni, és kitörölgetni óvatosan míg tiszta nem lesz. Két lányom van, mindkettőnél így teszek, soha nem volt semmi gond velük. Kíváncsi lennék melyik hülye pasi volt aki kitalálta ezt az öntisztuló dolgot.
2012. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hintőpor nem a köldökcsonkról hullik bele? Vagy már nagyobbak vagytok?
2012. febr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!