Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Osszekoltoznel egy ismeretlen...

Osszekoltoznel egy ismeretlen ferfival a gyermekeddel egyutt?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, panaszkodnek kicsit a baratnomre, mert kiakasztott.

Joban vagyunk, de meghozott egy (szerintem) rossz dontest, nem tudom lebeszelni.


A baratnom az utolso penzen vett repjegyet maganak es 4 eves gyermekenek, ket het muva indulnak a pasihoz!

Nagyon feltem, annyi penze nem lenne, hogy hazajojjon, ha a fickoval megsem jonnenek ki. A nyelvet is gyengen beszeli. Nincs mas ismerose. Es akkor is menni akar, ki akar torni.

Merges vagyok ra, egyszeruen nem fogja fel, hogy a gyereknek is veszelyes ez, egy idegennel koltoznek egy szobaba, ha a pasi atveri Ot, vagy elzavarja, akkor aludniuk nincs hol.

Szerintetek ez normalis dontes?

En aggodom csak tul?

Soha nem is talalkoztak!


2012. febr. 15. 01:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nagyobb felelőtlenséggel nem sűrűn találkozik az ember...
2012. febr. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

El sem kellett volna olvasnom ezt :( Szegeny gyerek...

Nem tudnad megis lebeszelni valahogy? Szulei nincsenek? A gyereknek az apja tud rola?

2012. febr. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a gyereket ne vinné a lökött nő! Van apja a gyereknek?Ha igen, akkor az ő engedélye is kell. Vagy nagyszülők, egyéb rokon, akinél itt lehetne hagyni a kicsit?
2012. febr. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hová megy? Melyik országba?
2012. febr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy lányom, nem tudom, de én még egy ismerőssel is 100-szor meggondolnám, hogy összeköltözzek-e. Nekem a gyerekem érdekei az elsők. Sajnos, hogy ennyire "buta" a barátnőd, hogy ezt nem tudja átgondolni. Apukával mi a helyzet?
2012. febr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 válaszolónak igaza van! ha van apuka, akkor az ő engedélye nélkül nem viheti el a kisgyereket! most egy kicsit ne a barátságotokra gondolj, hanem a kisgyerekre! beszélj először a barátnőddel és ha hajthatatlan közöld vele h beszélsz a gyerek apjával vagy a gyámügyesekkel!
2012. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Nem tudok tenni semmit sem, ezert is irtam, hogy sajnos csak panaszkodni jovok.

Apa nincs a kepben, vagyis elvileg van, de csak tartasdijat fizet, mas nem erdekli. Az az igazsag, hogy a baratnom elegge konnyuveru volt a kisfia szuletese elott, a gyerek is egy ejszakas kapcsolatbol fogant. Az Apa a nevere vette, tartasdijat fizet, de egyebkent az orszag masik feleben dolgozik. Mar ebbol is volt balhe, mert az Apa (nagyjabol jogosan) gyanakodott sokaig, hogy nem az Ove a gyerek, vegul elvallalta, de azota sem biztos benne senki, hogy ki is az Apa valojaban.

De terhesseg alatt mar teljesen normalisan viselkedett a baratnom, ekkor ismertem meg Ot.

A szuleinel laknak, itthon hagyhatna a gyereket, de nem akarja.

Annyibol megertem, hogy tenyleg szereti a kisfiut, nem akar nelkule menni. Nah meg azt mondja, hogyha kimegy es ott a gyerek, akkor egyedulallo Anyakent az onkormanyzatto fog kapni ingyen lakast. De en kotve hiszem, hogy ez ilyen egyszeru lenne, mert akkor mindenki ezt csinalna, nem?

Irorszagba mennek.

Mar ezen a hetvegen utaznak, nem fogom tudni lebeszelni. Amugy is nagyot csalodtam benne, az elmult egy evben kb ugy viselkedett, mint lanykoraban. Ossze-vissza pasizott. Nagyon kifordult magabol. Folyamatosan azt lesi, hogy hogyan szabadulhatna el a szuloktol, hogy lakhatna kulon, de sajat penzbol nem megy, igy azt gondolta ki, hogy pasit fog maganak.

Ez az egesz kulfoldre koltozes is emiatt van, azt hiszi, hogy ott kolbaszbol van a kerites es kb semmit sem kell tennie, majd ott lesz egy palimadar, aki eltartja Oket, ingyen lakast kap, stb.

De en attol felek, hogy pofara fog esni. Nem is Ot feltem, hanem szegeny kisfiut... Egyebkent rendesen ellatja a gyereket, szereti is, ezzel nincs gond, csak az eletfelfogasatol all a hatamon a szor.

2012. febr. 15. 22:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Remélem elolvasod amit írok. Valamelyik nap volt a tv-ben, hogy külföldi pasik kicsalogatnak nőket,szerelem címszó alatt, majd rabszolgaként tartják, futtatják őket...remél nem neten ismerte meg a pasit!?most nagyon rossz érzés kapott el, kérlek próbálj meg hatni rá. Legalább a kisfiút hagyja a mamánál...komolyan felszólítottak mindenkit abban a műsorban a megmenekült nők, hogy nagyon vigyázzanak, főleg itt egy gyerekről is szó van. Kérlek írd meg, hogy mi lett velük, kimennek e, és próbálj rá, vagy a szüleire hatni. Csak te segíthetsz nekik!!!!
2012. febr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett a barátnőddel?
2012. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!