Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kreatív anyukák, van valami...

Kreatív anyukák, van valami ötletetek, hogyan lehetne "nyuszisabb"?

Figyelt kérdés
Kislányom az óvodai farsangon nyuszi szeretne lenni.Több helyen körbenéztem,de nyuszis jelmezt nem találtam.Viszont beszereztem egy nyuszifüles hajpántot ill.fonalból csináltam egy ponpont farkincának,amit rávarrok a harisnyájára.Ezenkívül,mit csinálhatnék még,ami egy nyuszi "jelmezhez"illene?
2012. febr. 16. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A kis arcát fesd ki arcfestékkel. Persze nem túlzottan.


De kis nyuszis pofit simán tudsz kreaálni.

2012. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a lányomnak kiscsoportban még a pofijára rajzoltam szemceruzával bajuszkát és még kapott egy plüss répát. Szerintem elég ez, így is nagyon helyes lesz! Ez azért jó jelmez, mert kényelmes. Néhány gyerkőc nagyon kreatív jelmezbe öltözik (robot, spongyabob dobozból), látszik, hogy a szülő nagyon igyekezett, de a gyerkőc 2 perc után már veszi is le, mert kényelmetlen és végül ott ugrálnak harisnyában.
2012. febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket.Répánk van,bár nem plüss,hanem igazi:)
2012. febr. 16. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Ami még eszembe jutott a fentieken kívül: Lábára adj egy fehér zoknit, amit nem sajnálsz, és ragaszgass rá vatta pamacsokat, esetleg még fehér kesztyű. [link]


A lényeg, hogy jól érezze magát.

2012. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!