Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen összetételű baba-gyerek...

Milyen összetételű baba-gyerek ruha csomagot vásárolsz inkább?

Figyelt kérdés
Rengeteg baba, gyerek ruhám gyűlt össze, amiket elkezdtem eladogatni a vaterán. Viszont nem vagyok biztos benne, hogy melyik lenne a jobb, egy fajta ruhákból csinálni csomagot, pl. csak bodyk, csak nadrágok, csak felsők stb. Vagy olyan, ami méretre van osztva, viszont mindenből van benne néhány. Eddig ez utóbbi összetételt választottam, de úgy látom sajnálják érte a pénzt, 1-2ezer ft-nál nem szívesebben adnak többet értük. Pedig újszerű, márkás ruhák, de hát nem adhatok oda 2ezer ft-ért 10-15 darabos ruhacsomagot, amiben vannak drágább darabok is, nem csak pólók. Szedjem kisebbekre a csomagot szerintetek? Miket és mennyit vásároltok szívesen használtan a gyerkőcnek? Előre is köszönöm!!!
2012. febr. 17. 17:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az ne írjon aki egyáltalán nem vásárol ilyen helyen.... Köszi!!!!
2012. febr. 17. 17:19
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

Nem vásároltam még vaterán, mert még nem volt rá szükségem, de majd biztosan fogok.



Szerintem méret szerint pakolgasd össze, én biztosan úgy venném meg. Ha a babámnak 68-as méret kell akkor nem vennék meg olyan csomagot amiben van 56,62-es bady vagy akármi.



Én a Hello Kitti, Verda, Hupikék törpikék, hercegnős, Micimackós ruhákat 500 Ft.-ért veszem újonnan. Ebből kiindulva 200 Ft-nál többért nem hisze, hogy eltudod adni

2012. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én szeretem a vegyes csomagokat egy meretbol. Pl. Naci, póló, kardigan. Vagy ruha, harisnya, pulcsi. De max. 5 darabos csomagokat nézek, mert ha több van benne, nagyobb az esély, hogy olyan is van közte, ami nem tetszik.
2012. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Akkor lehet kisebb csomagokra kellene szétszednem. Hát pont ez az, hogy nem 500 ft-os body-kat rakok bele, hanem pl. olyan bélelt gatyókat, amit H&M-ben vettem 4000 ft-ért darabját. meg olyan ingeket ami szintén 3-4 ezer ft volt. Amúgy főként kisfiú ruhák, a kislányomról még nem sok minden gyűlt össze, még csak 4 hónapos:-)

2012. febr. 17. 18:38
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
én azokat a ruhákat veszem 500 ft-ért amiket te 3-4 ezerért a boltban csak én a kiinduló helyről veszem ahol varrják őket, ezért írtam azt, hogy én 200 Ft-nál többet nem adnék használt ruháért
2012. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én mostanában kezdtem el keresgélni a születendő picinek ruhát, és olyan csomagokat nézek, amikben csak egy méret van. Olyanokat figyelek, ahol több van egy csomagban, hogy még a postaköltséggel együtt is megérje megvenni. Illetve megnézem az eladóról írt értékeléseket is.
2012. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát az más, ha Te a gyártótól veszed, jó neked! Hol lehet vásárolni a gyártótól?

Az utolsó válaszolónak is köszönöm, hasznos volt!

Várok még véleményeket! Köszi!

2012. febr. 17. 19:29
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Tippek! Egy méretből 15-20 db-os csomagokat állíts össze, amiben van cipő, kabát sapka nadrág felső, méret szerint.

Felső nacival, kardigánnal szettben fotózva, nagyon fontos a jó, megfogó kép!

Letsszel a földre 4 nadrágot, fölé a felsőket, sapi fölé, cipő alá.

Leírás, minden darabot részletezz, milyen méret vagy márka

1 forintról indítsd,( tapasztalatom szerint így többet kapok érte mintha fix árról indítanám, többen meg is nézik az 1ft-ős aukciókat)

Listázd vaterán teszveszen. Több csomagot tölts fel egyszerre, 2-re kérj lista eleji kiemelést, mert ha azt megnézi, majd átmegy a többi termékekre, hogy mi van még nálad! Esti órában járjon le a licit, mert mindenki este tud gép közelben lenni, licitálni. Több mint 600 eladáson vagyok túl, ez a tapasztalatom.

2012. febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Húú, köszönöm az utolsónak a tippeket!!!! Az 1 ft-os aukciótól azért félek, mert mi van, ha egy 5ezer ft-os csomagért mondjuk csak 1500 ft-ot kapok?? Nem megy feljebb... Vagy akkor azért nem is fogok többet kapni?? Vajon ez jelzés, hogy meddig megy fel a licit??
2012. febr. 18. 08:59
 10/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Ha 1500 a vége, akkor 1500-ért kell oda adni. A csomagokban általában 500-600ft/db áron mennek el a ruhák, ha tényleg szépek, mintásak, színesek, divatosak. Picasával nagyon szépen lehet kollázst készíeteni, hogy pl, csinálsz egy csomagról 8-10-12 képet, és azt össze rakod egy képre, ezeket többen megnézik. Én úgy gondolom fentieken sok múlik! Vettem már olyan csomagot amiről piszok jó képek voltak, és élőben nem volt olyan szép a csomag, a képeken jobban mutatott, ezért is sokan licitáltak, mert megfota az embert, de vettem már 1ft-ért nagyon szép ruhácskát, annyira pocsék volt a kép hogy csak azért licitálatm ennyiért mindegy mit kapok, és annyira kellemeset csalódtam!

Ez ezzel jár, ha egyforintról indítod, hogy nem lehet tudni mi a vége, van hogy kevesebb mint amire számítottam, de egy másik csomagért meg többet kapok mint amire gondolta, az általam kívánt összeg a végén össze jön, mert kompenzálják egymást. Nekem is volt olyan hogy egy felsőt felraktam 800ft-ét, fent volt vagy 3 hónapig, elindítottam 1ft ról, és 1800-at kaptam érte, többet mint amiért vettem!

Na meg az is jó ha olyan képet töltessz fel, amin a gyereken van a ruha, mert rajta ugye csinosabb, mint a földön. Én minidg megnézem azokat a ruhákat amin gyereken van fotózva a ruha.

Pici rugikat babára is rá lehet adni.

Fix áron lehet egy évig is árulod, és nem megy el, mindig fizeted a feltöltési díjat, 1ft-ról tuti elmegy, néha én is sajnálok egy egy darabot, de hát jobb az a pár száz forint is érte, mert csak áll a szekrényben, így meg veszek valami mást helyette neki. De ha valakinél van valami ami tetszik, rákérdezek hogy nem-e cserélne a termékeim közül.

2012. febr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!