Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen szituációkban történt...

Milyen szituációkban történt ez fiú babátoknál/gyermeketeknél?

Figyelt kérdés

Milyen szituációban, milyen gyakran fordul elő fiú babátoknál/gyermeketeknél, hogy megmerevedik a kukija?

Meglepődtél mikor erre sor került? Hogy reagáltál rá?

Csak kíváncsiság! :)


2011. dec. 30. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában mindig, amikor pisilnie kell. Nem kezelem sehogy, mivel ez teljesen természetes.
2011. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
néha pisinél reggelente mint a nagyfiúknak, és fürdés közben ha játszik vele, vagy mikor megmossa. 5 éves nem lepődtem meg tudtam hogy ez lesz, neki is természetes, sőt már a pici 3 hósnak is volt pisiléskor
2011. dec. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer amikor tisztába tettem :) Hát, meglepődtem..:) De nem nyúltam neki oda utána. Mármint ennél az esetnál. Köv pelusozásnál természetesen ott is megint megtöröltem.
2011. dec. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!