Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, szülés után alakotok...

Anyukák, szülés után alakotok visszanyerése érdekében igénybe vettetek alakformáló testkezeléseket? Használt?

Figyelt kérdés

Milyen kezelések voltak? Mennyibe került? Hány alkalommal voltál?

Köszi


2012. febr. 22. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mentem sehová kezelésekre én itthon használtam a Relax & Tone gépemet amit még a párom vett nekem egyik karácsonyra,bekentem magam előtte narancsbőr elleni krémmel,és pár hét után tényleg feszesebb lett a bőröm.
2012. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én igénybevettem ezeket:


[link]


[link]


A két kezelés egymásután történt, heti 2szer 5 héten át. Ár: 80Eft. volt. Feszesebb lett a bőröm.

2012. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En nem hasznaltam. Lehet, hogy jok valamire, de en szemely szerint egy normalis etkezesben (nem dietara gondolok, csak jo fajta etelekre) es mozgasban (alakformalas, verfrissites) jobban hittem es egyszerubbnek is tartottam.

Nem panaszkodom, ket gyermek utan a formam a regi, sot, meg talan jobb is, mert tinikent termeszetesnek vettem, hogy csinos vagyok, most meg mar buszke vagyok arra, hogy latszik a munkam.

2012. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. febr. 23. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!