Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valakinek összevissza...

Volt valakinek összevissza mensije egy szülés és egy ab. után? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2010 szeptemberében szültem, rá 3 hóra meg is jött a havim rendesen. Utána beállt 28 napra, mint terhességem előtt. Márciusban sajnos volt egy abortuszom, azóta viszont összevissza jön meg a menstruációm. Hol 28 napra, hogy 42-re. Tudom, doki, de érdekelne, hogy volt e valaki hasonló helyzetben? Foggátlót nem akarok szedni.
2012. febr. 21. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2011 02.16.án szültem, rá 9.5 hónapra jött meg a mensesem először, majd csak nem egy hónap kimaradt. Ismét megjött, de most úgy látszik megint kimarad, már 2 hete késik, viszont én még szoptatok nappal 1x-2x, meg még este is legalább egyszer kéri a babám.

2012. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt,vagyis most is igy van.A dokim szerint minden oke!Ez belefer a normalba.Nekem az abortusz utan 47 napig volt verzesem,4*mentem vissza a dokihoz,es sosem talalt semmi okat,hogy miert nem mulik el.Igy fogamzasgatlot irt fel,amit egy honapig kellett szedni es a verzes elmult,de a rendszer nem allt vissza.Es azota sem lettem terhes,pedig ennek mar 1 eve!Nekem 25-32nap között ingazik.Hormonzavar okozza.Olyan nagyon megviselte a szervezeted az abortusz,hogy nem kepes helyreallni.
2012. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Kedves második! Akkor ez már így marad? És ha babát szeretnénk megint, hogy fogok így teherbe esni ? :O

2012. febr. 23. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez jo kerdes!!!

Ezt kerdeztem en is a dokimtol.A valasza eleg kurta volt:sokat kell probalkozni.

Igy en vettem teszteket a vateran.Es azzal "nezem",hogy mikor van peteeresem.Bar szerencsem meg nem volt,de nem adom fel!!!!Es te se tedd!!!Remelem,hogy egyszer sikerülni fog,es,hogy jobban fog vegzödni!!Sok sikert neked is!

2012. febr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!