Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jár ilyenkor támogatás?

Jár ilyenkor támogatás?

Figyelt kérdés
kismama vagyok, a munkámat elvesztettem mert kutyakozmetikában dolgoztam és terhesen nem lehet dolgozni ebbe a szakmában. jelenleg munkanélküli vagyok és érdeklődnék hogy kismamáknak jár-e bármilyen támogatás?
2012. febr. 23. 10:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem szüntetheti meg terhesség alatt a munkaviszonyodat arra hivatkozva, hogy veszélyes rád nézve, ugyan már.

El kellett volna jönnöd táppénzre.

Remélem közös megegyezést írtál alá:S


Kismamaként nem kapsz támogatást, majd ha megszületik a gyerek.

2012. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
TERHESEN NEM KÜLDHET EL!!!! Pereld be! Ilyen nincs, hogy rád nézve veszélyes, és akkor felmond neked. Ilyenkor táppénzre küldhet el maximum.
2012. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hogy szűnt meg a munkaviszonyod? M?ert ha te mondtál fel, avgy közös megegyezés, akkor ennyi volt. És ebben az esetben hiába ajánlgatják sokan, hogy pereld meg hasonlók..... Attól, hogy terhes vagy, te még felmondhatsz, ill. beleegyezhetsz.


Munkaügyi, ha jogosult vagy munkanélkülire, azt kaphatsz.

2012. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!