Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterás anyukák! Baba és...

Vaterás anyukák! Baba és felnőtt ruhacsomagot hogy érdemes feltenni?

Figyelt kérdés

Nekem is, a picúrnak is jó állapotú ruháink vannak, amiket már nem használunk.

Hogy érdemes feltenni vaterára, hogy pénz is jöjjön belőle? Arra gondoltam, hogy a kevésbé márkás babaruhákat mondjuk 200 forintos darabáron, 10 db-os csomagban (tehát 2000 forintért) tenném fel, a márkásabbakat (scamp, next) pedig darabonként 500-800 forintért.

A felnőttruhákat szintén 10-es csomagban, a felsőket 300-ftos darabáron, a nadrágokat 400 forintos darabáron.

Ez így beválhat? Nagyon sürgősen kellene pénzhez jutnom.



2012. febr. 24. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak úgy tudtam eladni a babaruhákat, hogy 250 Ft darabárra jött ki, de vegyes csomag volt, márkás és kevésbé márkás is volt benne. A legjobb, ha 1 Ft-ra hirdeted, akkor megy fel a legjobban az ár, de nagyon lutri, kell 1-2 ismerős aki segít kicsit elindítani az licitet.

A felnőtt ruhákban nem tudok nyilatkozni, próbáltam, de fillérekért ment el. Egyedül a terhes ruhákat sikerült jó áron eladnom.

2012. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
500-800 ft-os darabáron csak a hibátlan, csicsás darabokat fogod tudni eladni. Márkában csak a next számít, a többi nem márka. A scamp meg végképp nem, főleg használtan.
2012. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vay 4 hónapja hirdetek 250 ft/db áron márkás jó állapotú baba holmikat, a kutya nem veszi meg...4 db-os, tehát 1000 ft lenne. Ma járnak le, le is veszem őket, inkább megtartom.
2012. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vevőként jobban szeretem a darabárasokat, mert a csomagból van, hogy csak 1-2 dolog tetszik, akkor meg nem is foglalkozom az egész csomaggal, inkább keresek olyat, ahol én válogathatom össze darabonként, amit szeretnék.
2012. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!