Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyab anyuka akiknek...

Van itt olyab anyuka akiknek a szuliei mindig elorebb helyezi a masik gyereketol szuletett unokait?

Figyelt kérdés
Tenyleg csak siman feltekeny vagyok es nincs igazam?Tesomek anyuek melletti lakasban laknak,a gyerekeket amikor csak tudjak atpasszoljak (ertsd napi szinten tobb orat)batyam elettarsa azaz az anUka nem dolgozik otthon tesped.A gyerekekert is az anUkam es az apukam jar oviba es iskolaba.Ez normalis szerintetel?Vagy csak feltekeny vagyok mert mi messze lakunk es nekunk nem segit senki...Duhit ez a szituacio.Mert legalabb dolgozna az az ingyen elo no.De nem.Azt nem akar.A batyam tartja el oket.Ehhez mondjuk semmi kozom de ahhoz igen ha durva szinten kihasznaljal a szuleimet.Es hozza kell tenni h a batyam nem is beszel a szuleinkkel nincs beszelo biszonyba veluk es utalja oket.Ez biztos.A baratnoje is utalja oket csak kihasznaljak a szuleimet.Amugy a batyamek a sajar cserekeiket is utaljak.Jo kis csalad...
2012. febr. 24. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
valoszinu a szuleid szivesen teszik ezt, szeretik az unokajukat. ti messzebb vagytok, de ha forditott lenne a halyzet akkor biztos a te gyerekeddel is naponta foglalkoznanak.
2012. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közelebb tudott kerülni az ő gyerekük a nagyszülőkhöz, mint a te gyereked, és ebben nincsen semmi rossz, hiszen ők nap mint nap találkoznak, ez így normális. Persze rossz érzés, és úgy tűnik, hogy a te gyerekedet nem szeretik annyira, de ez szerintem nincs így, ha bármiben kéne a segítségük ugyan, úgy számíthatnál rájuk. Tapasztalat
2012. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!