Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak tapasztalataitok a...

Kakukkfiók kérdése:

Vannak tapasztalataitok a babacoval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ilyet, de jó lenne tudni, hogy valóban használható-e. [link]
2012. febr. 24. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ilyet most látok először,de megmondom őszintén nem tartom egy fontos dolognak! A gyerek annyit nincs kézben hogy erre feltétlen szüksége legyen,én pl amikor még pici volt a fiam kenguruba vittem párszor,de ha otthon voltunk nem álltam neki főzni úgy hogy őt is tartottam közben ezt azért már kicsit túlzásnak tartom!Tényleg ellehet kapatni így egy gyereket,aztán meg majd lesem lehet tenni egy percre sem,az orvoshoz,boltba meg babakocsiban toltam.

Attól függetlenül nem mondom hogy ne próbáld ki,ez az én szerény véleményem,és még tapasztalatom sincs róla!

2012. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anyekk válasza:
Nekem van ilyen, nem is megyek sehova nélküle! Csak felcsatolom a derekamra, a kétévesem rámászik, így hordozom le és fel a lépcsőkön, a boltban, az oviba menet, stb. Nem olcsó, de szerintem megéri. Sokkal egyszerűbb a használata, mint a kengurunak.
2012. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!