Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a mosható pelenkákkal kapcsolatban? Szeretitek? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Aki válaszol, az kérem írja meg a pelus típusát is, hogy milyet használ.
2010. márc. 18. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A textil pelusra gondolsz amit megkell kötni a babán aztán gumibugyi? Én ilyet akartam, de nem volt időm így a textilek a büfizésre mentek el... Időigényes, külön kell tárolni vödörbe rakni ilyesmi. Árban szerintem ugyanúgy kijön mintha közepes árú pelust vennél. Amit mi használtunk az amolyan komposztálható féle volt. Még nem néztem meg hogy lebomlott e :) majd jövőre. Ezt pelusdiszkontben vettük és olcsó volt, mint a tescos.
2010. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem erre gondoltam. A modern változatra. ( kushies, Monapel, Coolababy stb.
2010. márc. 23. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!