Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudnám növelni a lakás...

Hogy tudnám növelni a lakás páratartalmát? Mindössze 26-28%, ha egész éjjel megy a párásító, akkor sem megy 35% fölé, majd egy szellőztetés - és vissza a kiinduló helyzetbe.

Figyelt kérdés

Állandóan van vizes ruha is a szobákban, a radiátoron, a gyerkőcé kicsi szoba, semmit nem változtat.


Ötleteket várok!


2012. febr. 27. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szobánként egy párásító.
2012. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.


Mások ötleteit is várom.

2012. febr. 29. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Ablakok szigetelése/cseréje???

Nálunk is viszonylag alacsony a páratartalom, véleményem szerint a "régi" nyílászárók miatt. Tesóméknál műanyag nyílászárók vannak, ott pedig épp a túl párás levegő a baj.

Szerintem azt nézd meg,hogy hol "szökik" el a pára!

2012. febr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Műanyag ablakok vannak, nemrég cseréltettük.
2012. febr. 29. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kerámia párologtatót tettem minden radiátorra, valamelyest javult a helyzet, de nem tökéletes még most sem.
2012. febr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg túl kicsi a párásítód a szoba méretéhez képest. Nézz utána, hogy ami nektek van, azt hány m2-re ajánlják. Ha tényleg így van, szerintem szerezzetek be egy nagyobb teljesítményűt. 26/28% az nagyon kevés.

Szívesen adnék a mi páránkból, mert nálunk néha 70% - az meg nagyon sok. Sajnos nem megoldható :)

2012. febr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem szerencsés, hogy szellőztettek, közvetlen párásítás után, mert a pára kiszökik, a radiátorok nagyobb teljesítményre kapcsolnak, és még inkább kiszárítják a levegőt... bővebb info: bonair.hu, itt lehet kérni ingyenesen párásítás kisokost, nekem nagyon sokat segített.
2012. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!