Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok a barátom 22....

21 éves vagyok a barátom 22. Nem sok ideje vagyunk együtt, de mindketten érezzük hogy nekünk egymás mellett van a helyünk. Mit csináljak? Szüljek vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés
Most még tanulok,és van még hátra 2 évem hogy meglegyen az érettségim.Szakmám már van.Már nagyon régóta szeretnék egy kis babát,és a barátom azt mondta ha jönne akkor örülne neki.Szerintetek merjem igy válalni? A párom dolgozik. Egy héten csak 2x kell suliba mennem.A többi nap szabad.Van egy osztálytársam és ő most fog szülni májusba.Mit csináljak? Merjek bele fogni? Vagy birjam ki amig vége a sulinak? (de nem tudom h menni fog-e) mert nagyon vágyom/vágyunk rá.Segitsetek kérlek!! köszi
2008. ápr. 9. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a döntést neked kell meghozni,nem könnyű,én a helyedben megpróbálnék várni a suli végéig,addig bele tudtok húzni az anyagiakba,mire jön a picur,minden ok legyen.De ha úgy érzed, hogy mindenetek megvan és a párod is maximálisan szeretné, végül is miért ne.Mondjuk az anyagiakra mindig lehetne várni,mert hol ez kell, hol az.Reméljük sikerül jól döntened!
2008. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha kicsit több időt töltötök együtt. Én is egy ideálisnak tűnő kapcsolatban vállaltam babát, most pereskedünk, hogy az xem fizessen gyerektartást. A másik: ha nem dolgozol, GYED-et sem kapsz a baba után. Az oké, hogy ketten megvagytok egy fizuból, de hárman... Szerintem várjatok, tapasztalatból mondom.
2008. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.Mindenesetre át gondoljuk még.Végülis két évéről van szó...és akkor sem késtem vele még:)
2008. ápr. 9. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van nem késtél,és jobb érzés hogy fel tudtok anyagilag készülni rá,és a kapcsolatotok is erősödik,nagyobb lesz a kötöttség,jobban megismeritek egymást.
2008. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradjatok még egy kicsit kettesben. Később Ez egy életre szól.... Nem késtek le semmiről, két év múlva sem. Max tapasztaltabbak lesztek, minden téren...:-)))
2008. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Szeritem nem muszáj várni, én 20 éves vagyok és főiskolára járok. Párom (férjem) dolgozik és mi január óta próbálkozunk sajna még nem sok sikerrel. Az iskolán nem múlik semmi, addig amíg be kell menned a suliba biztos lesz valaki aki vugyáz a picire. Egyébként én úgy hallotam hogy ha valakinek akkor születik babája amíg suliba jár, bár amikor megszületik akkor még nappalin,akkor neki jár a gyed.

2008. ápr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul hallottad, nem jár. A fizetésből számolják, tehát nincs miből kiszámítani. Nem tudom, ki terjesztette el ezt a hülyeséget, de nagyon sokan csak utólag néznek utána.
2008. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz utána először te is mert az Oep.hu-n is írják hogy jár.
2008. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi, én ott dolgozom (OEP), lehet, hogy van róla valami halvány sejtésem :)
2008. ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!