Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretjük egymást...

Nagyon szeretjük egymást párommal, én teherbe estem én meg szeretném szülni a gyermeket, nem tudom elképzelni, hogy elvetessem, ő pedig nem hiszi hogy együtt tudna így élni velem. Mindketten csak a másikra eröltetnénk az akaratunkat. Ti vállalnátok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 22:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%

IGEN!!!!ez nem kérdés, akkor miért nem védekezett....

Egy baba, jajj legcsodálatosabb...

2009. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Én is így érzem, csak néha olyan meggyőzően mossa a fejem, h majd később. Ráérek 5 év múlva is és h mennyi gond van vele és később együtt várhatnánk és akkor ő is akarná....

és néha majdnem elhiszem, elkeseredek, de nem bírnék szembe nézni magammal ha nem szülném meg, még akkor is ha nehz lesz egyedül.

2009. febr. 8. 22:26
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom,mivel tudja indokolni,hogy ne tartsd meg! Ha tényleg szeret hogy nem akarja? Itt valami nem stimmel! Szerintem kérd meg,hogy indokolja meg a döntését! De az a lényeg,hogy te akarod és tartsd meg! A párodon már elgondolkodnék!!! (hogy megtartsam-e?!)
2009. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%

hány éves vagy-előző vagyok.

ha megteheted szüld meg, ha vágysz rá, szeretnéd, én ngaoyn emellett vagyok voltam mindig, mert ez a legeslegnagyobb ajándék az életben, ki tudja h lesz e még lehetőséged rá??

2009. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ő most sok pénzt szeretne még keresni és aztán meg még kicsit szabadon élni, nem szeretné a gyerek miatt a helyhez kötöttséget, bla... Az a vicc, hogy eközben pedig látom, h szeret.

Nekem pedig szükségem lenne valakire, mennyire lehet nehéz vajon egyedül, rádásul jól bele kell húznom a melóba is ha el kell h költözzek stb, stb

2009. febr. 8. 22:35
 6/27 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok. Lehet fiatalnak tűnik, de azt hiszem megtudnám csinálni, elég rég vagyok a magam ura, mindamellett hogy soha nem lett volna muszály. És igen, kitudja lesz-e letőségem még. Azért vannak szeretncsére szerető barátaim és családom is akik támogatnak lelkiekben. Úgyhogy az hiszem ebben a pillanatban el is döntöttem.
2009. febr. 8. 22:38
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
De lényeg h te akarod???Totál nem terveztétek csak jött??s ő mennyi idős, s Te??-első vagyok
2009. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
18%
igen-első vagyok:)az jó ha számíthasz vkire:)hidd le jó lesz...pont jó időben is vagy,
2009. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igen én akarom és képesnek is tartom magam arra, h akár egydül csináljam! már írtam én 20 vagyok, ő pedig 15-el több. (Neki nincs is még saját gyereke)
2009. febr. 8. 22:41
 10/27 A kérdező kommentje:

1 éve vagyunk együtt de ő már akkor mondta, h nem szeretne gyermeket, majd max 5-6 év múlva. De úgy gondolom, h mindeniki felel azért amit történik vele és úgymond nincsenek véletlenek.

Csak azt mondja, h tönkre tenném az életét, ha megszülném, mer ha nem lenne együtt velem akkor minden ismerős, családaink szemétnek tartanák. Na jó igyekszem redukálni soraimat. Csak jó, h kiírhatom magamból. :)

2009. febr. 8. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!