Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A zöld és a narancssárga...

A zöld és a narancssárga Pampers pelenka között van különbség?

Figyelt kérdés
Eddig a zöldet vettük, viszont most tudnék venni narancssárgát nagyon jó áron, de nem ismerem, gy nem tudom meg merjem-e venni. Minőségileg, esetleg másban van közöttük valami eltérés?
2012. márc. 2. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem gumis oldalt sajnos.
2012. márc. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sárga egy nagy rakás kaki. nekünk minden kifolyott pisi kaki, nagyon rossz volt. + kb 2 óránként iszonyatosan át is ázott, talán ezért folyott ki minden.


mondtam hogy ilyet akkor sem vennék ha más pelenka nincsen, mert 2 óránként body csere sem jó.

2012. márc. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a Sleep&Play-re godolsz, az sem rosszabb minőségű szerintem, csak én azt az erős illatosítást nem toleráltam. 1 csomaggal használtunk el, többször emiatt nem fogok venni.
2012. márc. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg gyengébb minőség, de mondjuk nálunk nem okozott gondot. Éjszakára nekünk biztosan nem elég, de pl nekem van másféle pelus is itthon és amellé már jó lehet!
2012. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"gazdaságos".

Szerintem lényegesen rosszabb a nedvszívó képessége, és ráadásul a gumírozás is hiányzik.... újszülött korban elhasználtunk egy csomaggal, de mióta már megy is a babám... soha nem vennék azt.

Ha az ára miatt vennél mást, akkor a bella Happy flexi systemet vagy a libero comfort fit-et ajánlanám. Mi ezeket is próbáltuk és ezek minőségileg jobbak a narancssárga pampersnél, árban viszont a zöldnél jobbak. :)

2012. márc. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a pelus is babafüggő. Én ezt használtam az elejétől mindkét babámnál. Amikor 7 hónaposak lettek, egyiküknél át kellett térnem más pelusra, mert megszélesedett a csípője és már nem volt jó, kifolyt a pisi. Viszont a másik babámnak jó, most is ezt használom nála. (10 hónaposak)
2012. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!