Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan működik egy abortusz...

Hogyan működik egy abortusz korai időszakban? Injekció létezik?

Figyelt kérdés

Még mielőtt letámadtok, hála az égnek, nem nekem van erre szükségem.


Történet:

Ismerősöm pozitívat tesztelt, van egy 8 hónapos kislánya..Én tisztában vagyok azzal, hogy felelőtlenek voltak, mondtam is neki..de azt mondja nem bírják anyagilag, még az egy gyermeket is nehéz..

Hozzá tenném, csak gyest kap, tehát tényleg nem menne az anyagi része, úgy érzem nincs is felkészülve még egy babára, kiborult teljesen. Lehet ilyen korai terhességet injekcióval megszakítani?Vagy csak az abortusz van?Mennyibe kerül, úgy ha kapnak lakásfenntartási támogatást?Azt olvastam, úgy olcsóbb.Igaz ez?Sajnos nem is tudok neki tanácsot adni, megviseli, tisztában van a felelőtlenséggel, de sajnos tényleg nem állnak jól anyagilag. Hová forduljon? Orvos eligazítja?Kérlek titeket, most ne azzal gyertek ide, hogy "ahol egy elfér..." Mert gondban van tényleg.Ígértem a segítségemet, nem mondom, hogy díjazom, de nem lehet ez ellen semmit tenni. Néha bölcsebb és felelőségteljesebb ez a döntés :(


2012. márc. 2. 23:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Hm..köszönöm szépen képeket nem kérek, benn alszik a 22hónapos kisfiam..megnyitottam a képeket, de könnyek szöktek a szemembe.Mint írtam, nem én vagyok ebben a helyzetben, ami azt jelenti, hogy azért én kérek segítséget, mert neki nincs nete..Tehát én hiába láttam a képeket, ami mellesleg jól fel is zaklatott..Arra lennék kíváncsi, hogy létezik e injekció??

Még egyszer megkérnék minden kedves olvasót/válaszolót, ne nekem okozzanak már rossz érzést!!! :(

2012. márc. 3. 00:08
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves második, eléggé rosszul lettem az elsőtől.

Kár volt feltennem a kérdést :( nekem lett gombóc a torkomban :(

2012. márc. 3. 00:09
 3/14 anonim ***** válasza:

Megnéztem, brutálisak a képek , a könnyeimet nyelem itt némán!!!

Első nem vagy normális, de komolyan.


Én úgy tudom, hogy alapból 30 000 ft, de ha kértél fél éven belül segélyt, gyermekvédelmi támogatásban részesülsz akkor "csak" 8000 ft.


Sajnálom az esetüket, Én sem vagyok abortusz párti, de megértem, hogy nincs pénzük a babára. Inkább a meglévő 1-et neveljék fel valahogy, minthogy mindkettőt elvegyék tőlük!!!


Ja és tényleg ne mutasd meg neki, sőt Te se nézd meg!!!

2012. márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elkéstem, gyorsabb voltál kedves kérdező. (Enyém is 22 hónapos )
2012. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én jelentettem a képeket, hogy tüntessék el! Senkinek nincs joga kéretlenül a másik arcába tolni ilyen képeket!

Én is abortusz ellenes vagyok, mégsem érezem úgy, hogy jogom van ítélkezni mások felett, és a kést forgatni a szívükben, ilyen sokkoló képekkel!!!

Bocs az OFF-ért!

2012. márc. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Injekció Magyarországon nincs, csak a műtét.
2012. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Bocs ,Kérdező Te nem tudsz Nekik segíteni?

Lehet pont most lenne a legnagyobb szükség arra hogy mellete állj,de ne az abortusz mellett.

Vagy az abortusszal akarsz segíteni?


Amikor terhes lettem a 4. babával szinte mindenki a baba ellen volt,mintha egy kést döftek volna a szívembe mikor azt mondták vetessem el, 1 ember állt ki mellettem és ezért maradt a baba de ha az az egy se lett volna akkor ...lehet most nem kenne a gyerekem. Nagyon rosszul álltunk anyagilag,most már jobban állunk pénzügyileg, tehát kár lett volna elvetetni.

Most rajtad a sor kedves Kérdező,milyen irányba befolyásolod az ismerősöd?

Vajon mondtat -e neki meletted állok bármi is történjen,tartsd meg a babát mert az a TE gyereked!!!Talán pont erre vár ,hogy Valaki ezt mondja Neki.

Nagy felelősség van most rajtat!

Kívánom,hogy tiszta lélekkel, felelősségteljesen dönts!


Üdv,4 gyerekes

2012. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor lennék felelőtlen, ha azt mondanám ne törődjön semmivel..Ugyanis, télen a párjának nem volt munkája sem..Mit csinálna két gyerekkel, ha a következő tél is olyan lesz? Adjak pénzt neki? támogassam? Az én gyerekemet támogatja valaki? Sajnos az embernek annyi gyerek kell, amennyit becsületesen fel tud nevelni. Itt már nem arról van szó, hogy támogassam a jelenlétemmel.Ha valaki retteg mikor kapcsolják ki a villanyt, vagy lesz e mit enni holnap, az felfogja, hogy muszáj neki ez mellett dönteni!Sőt, ha megtartanák, lehet többé nem segítenék neki..Oltári felelőtlenség lenne!!Sajnálom nagyon :( Köszönöm a válaszokat és az első válasz törlését is.
2012. márc. 3. 13:03
 9/14 anonim ***** válasza:
13%

Sajnálom akkor a Te hozzáálásoddal is baj van.

Honnan tudod Te hogy mit hoz a jövő?ennyi erővel senki ne szüljön ki tudja mi lesz holnap.Azért mert baj van az ember a saját gyerekét nem öleti meg.

Talán jobb lenne ha nem akarnál Neki segíteni.

Inkább add meg Neki ezt a linket ha VALÓBAN SEGÍTENI akarsz!


[link]

2012. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%

Segítsük már halálba az ismerősőm gyerekét!


Nagy tapsot Nekem!!!

2012. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!