Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy abortusz után...

Létezik hogy abortusz után bent marad az iker terhességből az egyik baba aki ezek után teljesen egészségesen születik?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm állítja ezt.Sajnos nem igazán szavahihető a lány és ezért nem tudom hogy mit higgyek.

Jó lenne biztosat tudni.


Köszi


2010. febr. 24. 17:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
egy petéüeknél tuti nem. a kétpetéüeknél nem tudom.
2010. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez így ebben a formában baromság!


Nekem van olyan ismerősöm, aki ikreket várt, de a 12. heti genetikau uh-on kiderült, hogy az egyik baba beteg, őt "elvették" , a másik babát kihordta és egészségesen született. De ez egész más eset.

2010. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem nővérem csecsemőápolónak tanul és mondta egyszer,hogy tanulták,hogy volt olyan,hogy egy nő abortuszon volt és nem tudta,hogy ikrek,az egyiket elvetette a másik pedig maradt:S
2010. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Pár héttel ezelőtt a Naplóban volt egy riport egy nővel,aki ilyen eset után született.Elég megrendítő volt.Tehát létezik.
2010. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Az mas ha szelektiven elabortalnak egyet!

Amugy sajnos elofordulhat ha nem figyelnek, anyosomnak vot ilyen, meg az egyik baratnom amikor korhazban volt, az o szobatarsanak is. Ment vissza a lany ujra.

2010. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon ritkán még olyan is előfordul, hogy az egyedüli (tehát nem iker) baba is túléli az abortuszt, bent marad a méhben és képes megszületni egészségesen.
2010. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Na azért ezt az utolsót nem hiszem el! Abortusznál leellenőrzik, hogy mit szedtek ki, megvan-e mind a 2 keze stb., hogy biztosak legyenek benne, hogy semmi nem maradt benn. Azt még elképzelhetőnek tartom, hogy felületesen dolgoznak, és esetleg vmi benn marad, de hogy az egéz baba, aki egészségesen meg tud születni....na azt már nem! Akkor mit vettek ki? Ennyire azért senki nem hülye.

Az ikres dolog más, talán elképzelhető, ha nem tudták, hogy 2 baba van.

2010. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

Én viszont elhiszem. Az se ritkaság, hogy bent "felejtenek" egy-egy műszert, tampont. Az is megtörtént, hogy császárnál véletlenül elvágták az anya beleit, aztán hiába nem volt széklete, hiába mondta, hogy fáj a hasa, hiába ment fel a láza stb, nem vizsgálták meg, és 10 nap múlva meghalt. :-( Műhibák sorozatát képesek elkövetni az orvosok, akik nem tévedhetetlen istenek. És ilyen műhiba az is, amikor a méhet nem ürítik ki teljesen, a baba valami csoda folyán bent marad. Nagyon ritkán, de előfordul.


Bár a baba ezt biztos nem műhibának értékeli. :-)

2010. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Igen, sajnos műhibák előfordulnak, ezért is írtam, hogy az még lehet, hogy a baba valamely része benn marad, na de az egész...és hogy egészségesen megszületik..ugyan már!
2010. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Az egyik volt csoporttársam húga volt abortuszon,aztán másnap otthon a wc-n jött ki belőle a második baba...
2010. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!