Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik sikertelen abortusz?

Létezik sikertelen abortusz?

Figyelt kérdés
Olvastam egy történetet interneten, ami egy nőről szólt, aki 11 évvel ezelőtt terhes lett, elment abortuszra és kiderült valamit elrontottak és terhes maradt. Nem jött meg a vérzése és úgy derült ki. Azóta már van két 11 éves lánya, mivel ikrek voltak (hármas ikrek, de az egyik baba meghalt). Lehetséges lehetett ez 10 éve?
2009. jan. 31. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Határozottan igen.Én majdnem elpatkoltam egy ilyen hiba miatt.

Pont 11 évvel ezelött abortuszom volt.

Nem menr el a baba teljesen,hanem tovább fejlődött hiányosan bennem 4

2009. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Határozottan igen.Magam is átéltem egy hasonlót 11 évvel ezelött.Abortuszom volt,nem ment el a baba ,hanem ami maradt belőle,az fejlődött még 40 napon át,és akkor (gondolom felismerte a szervezetem ,h nem ép)és beindult a vetélés szűlési fájdalmakkal.Majdnem elvéreztem.

A dokim visszakellett volna hívjon kontrollba.

2009. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
jesszusom előző válaszoló..:-((és lehetett azóta babád? helyre jöttél?
2009. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek valakit, aki októberben vesztette el a babáját, még az első pár hétben. És a műtét után egyfolytában ömlött belőle a vér, mire most januárban kiderítették, hogy nem sikerült rendesen a műtét és még egyszer el kellett végezni. Pedig januárig egy csomó orvos vizsgálta, de mindenki azt mondta, hogy minden rendben van, mire egy másik városban derítették fényt a hibás műtétre, addigra már olyan sok vért veszített, hogy már csak egész nap csak feküdni tudott.
2009. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen lehetett babám.

Van egy 9 éves lányom és egy 7 éves fiam.

De kösz az aggódást.

Azóta nem hiszek az orvosokban.

Megúszta büntetlenűl:-(Nekem meg majdhogy az életembe került.

2009. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo es mi lett a babaval eletkepes volt???
2014. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!