Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vateras anyukák! Ezt hogy...

Vateras anyukák! Ezt hogy lehet? (Licit kérdés! )

Figyelt kérdés

Licitáltam egy szettre, amit végül nem én nyertem meg. Az utolsó licit egy másodperccel a vége elott érkezett. Ez hogy lehet?

Valahol nincs olyan a licitalasnal, hogy én megadok egy tetszőleges arat?


2012. márc. 3. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen. Aki az utsó licitet tette szemfüles volt. Ha tudod mi az az ár amit max. még megadnak este azt írd be licitnel és akkor az általad megadott összegig automatikusan te leszel a nyerő! Ja én vaterás apuka voltam remélem ezért nincs harag...
2012. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*megadnál érte
2012. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi kedves apuka. :)

De ha én beírok egy összeget, azt mindenki latja? Vagy csak akkor, ha az a legmagasabb? Vagy mindig automatikusan fole licital másnak, amíg el nem éri azt az összeget?

2012. márc. 3. 19:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy azt akarod írni. Ezek szerint neked is okos a géped, és jobban tudja. :)
2012. márc. 3. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem,azt az összeget nem látja senki,hacsak nem a legmagasabb éppen.Pl.1000 ft-on áll a termék,de Neked megér 3500 ft-ot is,akkor beírod azt az összeget.Ha senki nem adott meg magasabbat,akkor annyin fog állni,amennyi a licitképcső(pl. 1500 ft-on)mindaddig,amíg valaki rád nem licitál.Ha nem,akkor ez lesz a vége is(hiába adnál jóval többet érte).Minden licitnél tetszőleges árat ad meg az ember.
2012. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

A licited maximuma titok marad amíg "föléd" nem licitálnak ha valaki más elkezd licitálgatni azt fogja látni, hogy te rálicitáltál, a te összegedig.

Telefonról írók ez meg mindig tudja (sejteni véli) mit szeretnék írni.

Apuka

2012. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!