Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vaterás anyukák. Postaval...

Vaterás anyukák. Postaval kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
nemértem hogy mikortol számit egy csomag csomagnak, mennyi az ami elmegy levélként, és mi az a standard csomag ami 20 kg-ig elmegy? 2 kilotol felfelé csomag? mert 2 kiloig levélként elmegy 735 ft-t, a 2 kilo feletti meg 1050 a csomag ára? vagy hogy van ez? segitsetek picit légyszives.
2011. aug. 31. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, levélként 2 kilóig megy el. Bár velem kötekedtek, mikor egy öltönyt eladtam, hogy ez már nem tud levélként elmenni, mert elég nagy a csomagolása, de mivel nincsenek méretek megszabva, és csak 1,5 kiló volt, így ragaszkodtam hozzá, hogy levélként menjen. Persze mondták, hogy mi van ha 10 ilyet kap a postás, de tudom, hogy ezeket nem a postás viszi ki. Annyiszor rendeltem már, és volt hogy egy parfümöt, vagy pár darab body-t is postakocsi hozott ki. Na mindegy.

Igen, 2kg-20kg-ig pedig lehet standart, vagy nem standard csomagként küldeni. Az utóbbi drágább egy kicsit.

2011. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden levélnek, csomagnak megvannak a méretei, az oldalon a fórumokban is nagyon sok ilyen topic van, illetve a posta honlapján is lehet tájékozódni erről.


Bár én csak ajánlottan szoktam postázni. De 2kg-ig levélként is mehet ha nem nagy a csomag. Ha a mérete nagy vagy 2 kiló felett van akkor standard postai csomag, ha 20kg felett van vagy annyira nagy akkor nem standard csomag 1050és 1690ft

2011. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A napokban írta valaki, hogy a három kiterjedése együtt nem lehet több 90 centinél, és a leghosszabb oldala 60nál. Ha ebbe belefér, és könnyebb 2 kilónál, akkor elmegy levélnek.
2011. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat,végre mindent értek:) egyet még kérdeznék, hogy a postakész boriték hogy müködik, elviszem a cuccot, ott apostán beleteszem és akkor cimzem? vagy lehet elöre is venni pár ilyet a postán?
2011. aug. 31. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Postakész borítékot lehet előre is venni, és simát szoktam, aztán ha ajánlottan kéri a vevő, akkor azt kifizetem (az ajánlottnál úgyis sorba kell állni, akkor is, ha van ajánlott postakész borítékom).

Egyébként decemberben érdemes felvásárolni, mert az év eleji áremelkedés után sem kell ráfizetni (ez csak egy kis tanács :-))

2011. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!