Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tóth Norbert Noel. Hogy hangzik?

Tóth Norbert Noel. Hogy hangzik?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tetszik így együtt! Pedig a Norbert névvel amúgy nem vagyok kibékülve. De csak azért mert ismerek egykét Norbertet, akik miatt sosem nevezném így a gyerekem pl. De ez téged ne érdekeljen, jól hangzik ez a három. Mivel rövid a vezetéknév, illik mellé egy hosszabb. A Norbert olyan, amit nem kell szégyellnie férfiként sem, a Noel pedig különlegessé, és egyedileg azonosíthatóvá tesz a sok Tóth Norbert közül. Jó!
2009. jún. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom. =) Amugy a Norbert annyira nemtetszik nekem se,de még ez az amit elfogadok. Én Noel párti vagyok,de a Tóth Noel elég gáz szerintem,ezért kellett valami hagyományos név,ami 'kiegyenliti'. :)
2009. jún. 8. 22:50
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg gáz. Főleg ez a 3 név együtt. A gyerekednek legyen normális neve: 1 vezeték, 1 keresztnév.
2009. jún. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kimondod egymás után, hogy Norbert Noel, a két oe-oe miatt nekem a kisbaba oááá-oááá sírása jut eszembe. De ez csak az első benyomás. Szerintem az a lényeg, hogy nektek teszik!!!
2009. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jó.

Nekem tetszik a Norbert név, mostanában nem adják olyan sokan, és elég férfias is egy felnőtt ffi számára. :)

Jól becézhető, de ha nem becézed, akkor is jól hangzik. A Tóth elég gyakori, a Noel miatt mégis egyedi lesz a név. Nem mellesleg nem olvad össze, és hangtanilag passzol (bár kicsit sok a "No").

Szerintem remek.

2009. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, főleg a Noel, olyan különleges, ritka szép név. (a Norbert pedig az egyik kedvenc fiúnevem).
2009. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fantasztikus!!!! Komolyan!!! Gyönyörű!!!!
2009. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szép.A 3.-ik nevet szerintem nem nagyon fogja használni,bár én nem használom,de az egyik barátnőmet Anna Laurának hívják és a Laurát használja mindenki így hívja.Hivatalos papírokra mégis Annát ír.
2010. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tóth Zétény lett! =)
2010. febr. 17. 19:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ez jó, pedig milyen jól megtámogattuk! :DDDDD

(Én vagyok az első válaszadó)


Gratulálok Neked és a kis Zéténynek is! :))

(Ez sokkal szebb név, mint a Norbert... nekem legalábbis! Nem lett mégse második neve?)

2010. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!