Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik a második férjükkel,...

Akik a második férjükkel, élettársukkal vannak együtt, boldogabbak?

Figyelt kérdés

Jó döntés volt váltani? Vagy csöbörből vödörbe érzésetek van? Mertetek gyerekkel váltani?


Egy szóval megbántátok?


2012. márc. 4. 21:59
 1/6 anonim válasza:
100%

Ha boldogtalan az ember, akkor mindenképpen jó döntés váltani.

Miért ne mernének az emberek gyereket vállalni? Nem mindenkinek sikerül megtalálni elsőre a párját, emiatt ne érezd rosszul magad.

Aki boldogtalan volt és váltott, és most boldog, az szerintem semmiképpen sem bánta meg!

2012. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én két gyerekkel váltottam, azóta már 6 éve vagyunk együtt a férjemmel, és 2 éves a közös kislányunk.

Egy percig nem bántam meg a váltás, az első párommal egyáltalán nem voltunk összeillők, csak az élet sodort bennünket egymás mellé, de hamar születtek a gyerekek (ikrek), így elég sokáig együtt maradtunk.

Nem mondom, hogy a mostani kapcsolatomban is felhőtlenül boldog vagyok, pont tegnap beszélgettünk erről a férjemmel. Alvás előtt az élet nagy kérdését boncolgattuk: ki a a nagy ő, és mindenki megtalálja e?

Arra jutottunk, hogy én egy kiállhatatlan nőszemély vagyok (ez így igaz), a férjem pedig végtelenül türelmes ember, így pont kiegészítjük egymást.

Persze a gondok rányomják a bélyegét a mindennapokra, de ha ezekről elfelejtkezünk, akkor nagyon boldogok vagyunk:))

2012. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem hány éves voltál amikor váltottál?
2012. márc. 4. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen szültem az ikreket, utána 7 évig voltunk még együtt, a bűvös hetes szám!

Majd 2 évig egyedül neveltem a lányokat, utána ismerkedtem meg a mostani párommal és 40 évesen szültem a közös kislányunkat, most 42 vagyok.

13 év van a nagylányok és a pici között:))

2012. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtad, ebből az látszik Nekem hogy soha sem késő váltani. Én 31 vagyok. 3 éve vagyunk együtt.
2012. márc. 5. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia..

Bár én nem szültem az előző kapcsolataimba,csak azért írok,hogy lásd..soha sem késő.

Két hosszúnak mondható kapcsolatom volt.Az első 11 évig tartott,kár volt minden percért..sajnos a körülmények úgy hozták.h sokáig tűrnöm kellett.Aztán váltottam egy teljesen más tipusú emberrel hozott össze a sors.Az sem jött össze..de őt nem bánom,szerintem fontos állomása volt az életemnek ,7 évig.Aztán....

3 éve megismerkedtem a mostani párommal,ekkorra már 37 éves voltam...jött ,látott,győzött :DDD mindig Rá vártam,és "neki" szültem egy tündéri kislányt:).

Nem mondom,hogy minden rózsaszín...de Ő az ,aki boldoggá tud tenni és én is Őt remélem:)

Soha sem késő,sem gyerekkel,sem egyedül a boldogságodat megkeresni!!!!

2012. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!