Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normális, h öt hónappal a...

Az normális, h öt hónappal a szülés (császár volt) még mindig nincs házaséletünk? Miattam, mert nem kívánom és egyébként sem működik. Első gyerek után a 6hét letelte után újra ment minden, pedig akkor is szoptattam.

Figyelt kérdés

2012. márc. 5. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lenéznek majd azok, akik képesek voltak nagyon hamar visszaállni, és nem volt gondjuk a szexszel, de bevallom nekem olyan 9-10 hónap kellett mire újra kívántam. S igen, volt tőle lelkiismeret-furdalásom, sajnáltam a férjemet, de ki nem állhattam a szexet. Ha belekezdtünk fájt, olyannak éreztem magam minden alkalommal mint egy szűzlány.


Ami nem segített: mikor itt azt olvastam, hogy szülés után 4 hétre már szexistennő voltam, és a férjed el fog hagyni, ha nem csinálsz valamit... (hozzáteszem nem hagyott el)


Ami segített: kettesben töltött idő, beszélgetés a problémáról, hosszabb előjáték, és a síkosító! Egy áldás a síkosító, hidd el. :)


Adj magadnak időt, és párodnak mondd el az érzéseidet, hogy ő is megértse, hogy ez nem arról szól, hogy nem szereted vagy hogy nem kívánod. Van akinél a visszaállás hosszabb ideig tart. Rossz benne lenni, de lesz ez jobb is.


Ja, és esetleg nézesd meg magad dokival. Lehet van valamilyen lappangó fertőzésed, ami lelombozza a vágyat! Ez úgy is előfordulhat, hogy nincs panaszod! Ezért érdemes dokival megnézetned magad.

2012. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a férfiak megoldják máshol ezt a problémát!Attól még elmennek máshová ha bedugjuk a homokba a fejünket....Nézz utána mi növelhetné a libidódat
2012. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!