Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem utalják már a gyest...

Miért nem utalják már a gyest és a családi pótlékot? Valaki igényelt mostanában gyest? Mennyi idő alatt kapa meg?

Figyelt kérdés
Tartósan beteg a kisfiam gyest és emelt családi pótlékot igényeltem még Február 2án.De azóta se papírt nem kaptam róla se pénzt nem utaltak.Azt mondták 30napon belül megkapom ahoz képest semmi.
2012. márc. 6. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket.
2012. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én január 20-án igényeltem meg és már februárban utalták. Igaz mi személyesen vittük be a papírokat a kormányablakhoz.
2012. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a papírt kb. ehy hónappal azután kaptam meg,hogy a gyest már uatalták.De szerintem hívd fel őket és kérdezz rá.
2012. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!