Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem túl bőbeszédű apukából...

Nem túl bőbeszédű apukából hogyan lehet "kiszedni" mit gondol 3. babáról, ha nem akarok 1-az 1ben rákérdezni?

Figyelt kérdés
Ha másról van szó (hogy ismerőséknél pl. jön a 3.baba) csak annyit mond rá hogy Aha...:)
2012. márc. 6. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Mondjuk kérdezd meg tőle mit szólna hozzá,ha hozzátok menne a 3.baba.Az arckifejezésén is látod a választ.:D

2012. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ez egy tök jó kérdés. Nekem ez így nem ugrott be csak így hogy mi a véleménye 3 gyerekről meg ilyesmi...és arra csak azt mondaná hogy semmi...
2012. márc. 6. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját pároddal nem tudsz beszélni, akkor ott nagy baj van.
2012. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

kicsit igaza van utolsónak. Van már két gyereket, megéltetek együtt ezt-azt.

Egyébként is az az általános tapasztalat, hogy a férfiak nem szeretik a köntörfalazást. Egy "gyerekmentes" vacsora vagy séta alkalmával kérdezz rá; ha nem mondd egyértelműen nemet, van esély :-)))

2012. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen férfiak. Az enyém is ilyen. Nem túl bőbeszédű. Amíg azt mondta, hogy nem kell 3-dik, mert ezért meg azért, helyeselt. Majd amikor érveket hoztam fel a 3-dik baba mellett, akkor is jött a "hát igen" :-))))) És egyáltalán nem tudom mit akar. Szereti a gyerekeket, nem is nagyon védekezünk...ha nem akarna úgyis védekezne(nálunk gyógyi nem jöhet szóba, szóval ismeri a módokat a 10 év alatt), de ha most idehívnám és mondanám neki, hogy szerintem nem nagyon kéne most belevágni, akkor megint egyezne velem:)))
2012. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz egy az egyben rákérdezni?
2012. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na köszi hogy írt az 5 ös ennél jobban én se tudtam volna körülírni az én uramat!!! Ugyanez!! Ha megkérdezem akkor egyetért aztán mikor feljött anno hogy legyen második baba akkor teljesen egyetértett:) Úgyhogy ennyi a "baj" vele. Nem az hogy nem tudok vele beszélni egyáltalán.
2012. márc. 6. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!