Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy a barátnőm szűz-e? Rákérdezni nem akarok. Én az vagyok még, és kíváncsi volnék ő az-e, erről még nem beszéltünk, nem tudja, hogy az vagyok.16/F

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát nézd meg meg van-e még szűzhártyája neki, Te butus :)
2010. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Hát vagy mondod neki,h szűz vagy és ő erre: hogy "én is" vagy "én nem"...

Vagy pedig első aktusnál szép lehetőleg napfény, de ha nincs más lámpafénynél meg kell keresned a szűzhártyáját!

Ha meg kérdezni mit csinálsz, akkor mond, hogy térképet festesz a tudatodban!:D

2010. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A barátnőd szűz?Tuuuudd meg most!Küldd a "SZUZ" szót a 1799-re.
2010. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Utolsó: aranyos :D

Gondolom ha vérzene, az elég egyértelmű lenne..

Azért köszönöm :) Lehet ha ilyen témára kerül sor, mégis áttérek erre, és akkor tiszta lesz minden.

2010. jún. 23. 22:15
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

vagy kérdezd meg vagy pedig szeretkezés közben derítsd ki.3 lehetőség van:

1.fáj neki

2.vérzik

3.faj és vérzik is neki

2010. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarod megkérdezni? Szerintem alap, hogy ilyen dolgokról is lehessen beszélgetni egy párkapcsolatban. Hogy a fenébe fogtok majd szexelni, ha előtte nem beszélgettek erről a témáról? El se tudnám képzelni, milyen lenne, ha a barátommal soha nem beszélgetnénk a szexről. Ez a párkapcsolat egyik legfontosabb része, KELL beszélgetni róla, anélkül nincs értelme az egésznek!
2010. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én tartok attól, hogy ő nem szűz, és mit fog szólni ahoz, hogy én igen :)

Alapvetően nem lenne gond a témával, én érzem picit kínosnak, hogy ő lesz a tapasztaltabb, én pedig a kezdő.

2010. jún. 23. 22:25
 8/15 anonim válasza:
Valamikor el kell kezdeni.
2010. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Pont ezért nem kellene a lányoknak olyan hamar eldobni a szüzességet.

Egyébként az is ilyen gáz, ha a srác tapasztalt, a lány meg szűz. Gyomorgörcse van tőle az ember lányának.

Egyébként gondolkodj: hány aktuson lehet túl a barátnőd, ha nem szűz? Túl sokon biztos nem . Nekünk a férjemmel vagy 5 évbe telt, mire kijelenthettem magamnak, hogy a szexben tapasztaltak vagyunk.(Addig is élveztük, tévedés ne essék.)

Addig meg alapból szóba sem jöhet a szex, míg a kapcsolat nincs olyan szinten, hogy simán meg lehet beszélni, ki szűz és ki nem kettőtök közül.

2010. jún. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom te hogy vagy vele, de én simán feltenném a kérdést nyíltan.
2010. jún. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!