Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen nagylány...

Szerintetek ilyen nagylány létére (22hós) alhat erkélyen a lányom? Részletek lent

Figyelt kérdés

Szóval hamarosan költözünk,eddig egy kis erkély nélküli lakásban laktunk,most egy erkélyes nagyobb lakásba megyünk. Arra gondoltam ha kész az erkély tisztasági festés után,meg új kövezés után alhat kint az erkélyen délutáni alvás gyanánt? Valami matracot kitennénk vagy kis ágyat(utazóágy szerűséget..). S akkor alhatna a jó levegőn(9.emelet)szóval nem utca szint...

Csak az a nehézség benne h itthon egyszál bodyban alszik..Nem babakocsiban alvós.


2012. márc. 6. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ha vigyázol rá, hogy ne másszon fel, illetve ki az erkélyen, akkor ez egy jó ötlet. De a gyerek mellett minden pillanatban ott kell lenni!!!
2012. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Alhatni alhat, de mindig legyél mellette, még akkor is, ha például az utazóágyból egyébként se bir kiszállni. Vagy az erkélyt biztonsági rácsozd be.
2012. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az erkßelyen alvás elvileg jó ötlet, de csak akkor, ha annyira biztonságossá tudod tenni, hogy semmiképpen sem tud kimászni.
2012. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Én biztos nem altatnám kint.

Gondolom jártok sétálni, annyi meg bőven elég a friss levegőből. Meg tudod, szerintem a városban oly mindegy, hogy a 9. emelet vagy utcaszint, azért az messze van a "jó" levegőtől.

MEg egy ekkora gyerek már kapaszkodik, mászik fel mindenre..én nem tudnék ott üldögélni mellette, amíg alszanak, én is pihenek, de így tuti nem tudnék, hogy ő az erkélyen van.

(23 hónapos kisfiú anyukája)

2012. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Körbebetonos erkély fajta..Szóval felmászni nem tudna.. Mondjuk természetesen vigyáznék rá:)
2012. márc. 6. 17:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Kertváros van az utca tuloldalán,szóval jó levegő. Mondjuk BP de külső rész...
2012. márc. 6. 17:09
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem.
2012. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem rosszbol de nekem ne mond hogy azt az időt amikor végre alszik a gyerek arra használnád hogy ott szobrozz felette x órát...?
2012. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem engedném. Vagy ott akarsz ülni 1-2-3 órát mellette, amíg alszik? Veszélyes, jézusom, eszembe se jutna. Nehogy ott altasd, ne legyetek már benne a híradóban, ha nem muszáj.
2012. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy körbe betonos a korlát egyáltalán nem életbiztosítás.

Jaj, a hideg is kiráz a gondolattól, hogy mit csinálhat az a kislány amíg Te beszaladsz pisilni egy percre!

Magam ellen beszélek, mert én másfél éves koráig kint altattam a lányomat a teraszon babakocsiban, de mi kertes házban lakunk, semmi veszély nem fenyegette, azon kívül, hogy az összes szomszéd mindig akkor kezdett el fúrni faragni, amikor nálunk alvásidő volt.:S

Kell a gyereknek a friss levegő, engem is kint altattak az oviban, de nem ilyen körülmények mellett.

Inkább menjetek le napi 2x szaladgálni, mint hogy kirakd az erkélyre a gyerekedet.

Vagy terveztek körbe rácsot építeni? Akkor már kint lehet, de a rácsnak nagyon sűrűnek kell lennie!!

2012. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!