Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jól látom, vagy a párom látja...

Jól látom, vagy a párom látja jól, hogy halogatnám a gyerekvállalást? Részletek lentebb:

Figyelt kérdés

indokom: nem bízom benne, ráadásul uralkodós típus

jelenleg a vőlegényem

külön élünk


elmondtam neki, hogy nem akarok hozzá költözni, igényelek egy lakást és költözzön ő hozzám, és meglátjuk egyáltalán tudunk e együtt élni


ő meg már az esküvőn, meg gyerekvállaláson lenne - ha hozzá költöznék


csakhogy amíg nála vagyunk- mindig fennhangon parancsolgat,PL- TÖBBEK KÖZÖTT, hogy mosogassak el - jelzem a stílusával van gond(!) (amúgy szívesen mosogatok)-tehát uralkodni AKar rajtam


ebben a felállásban én ezt nem akarom bevállalni, őszintén elmondtam neki a sérelmeimet


és ahelyett, hogy változtatna magán, vagy elgondolkodna legalább, azon van kiakadva, hogy lassan megőszülünk, mire gyerekünk lesz (30-33 évesek vagyunk)

szerinte: "az én tervem, mire megkapom a lakást, mire kipróbáljuk az együtt élést, az megint 1,5 év kb.

és utána, ha nem megy még lehet ki is dobom" - ettől ő tiszta ideg


nem jutunk közös nevezőre


tanács esetleg?


2011. szept. 27. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a magyarázatod első sora után már tovább sem kellett volna olvasnom, el kell hagyni, nem érdemes ezen rágódni
2011. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azért rágódom rajta, mert nem vagyok biztos benne, hogy nem megbízható-tehát lehet nem látom jól és 30 évesen már nem olyan könnyű ugrálni ki-be a kapcsolatokba/ból
2011. szept. 27. 17:57
 3/14 anonim ***** válasza:
30 évesen, na persze. És akkor mit csinálsz, ha engedsz neki és 1-2 gyerek mellett derül ki, hogy tényleg mekkora zsarnok. Akkor se lesz könnyebb kilépni és új kapcsolatot kezdeni. Ennyi idősen még nem vagy öreg, és ne engedd, hogy háztartási szexrobotnak és tenyészkancának tartson. Állj ki magadért! Ha nem érti meg, le is út, fel is út!
2011. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele akkor? Ja hogy gondolom "amúgy aranyos"? Nem értem az ilyen nőket.
2011. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nos pontosan azért akarok vele összeköltözni, hogy megtudjam, boldog lennék e mellette.
2011. szept. 27. 18:08
 6/14 A kérdező kommentje:
nos annyi lejött (2 válaszolótól), hogy én látom jó, nem kell még ide a gyerekvállalás
2011. szept. 27. 18:09
 7/14 A kérdező kommentje:
*jól
2011. szept. 27. 18:11
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélj vele! Lehet nem is veszi észre a viselkedésén, hogy ez nem normális. De a helyedben elgondolkodnék a kapcsolaton, ha nem lenne meg benne a szándék sem arra, hogy változtsson. 30 évesen még bőven lehet gyereked, Fehér Anna 50 éves kora után szült (az meg mondjuk késői). Mondd el neki, hogyha vártok 1-2 évet, még jöhet a baba és nem a nagyszülei lesztek.

-a második

2011. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

35 évesen váltam el és két gyerekkel egy nálam 9 évvel fiatalabb pasival élek most és 9 hós a közös lányuk 38 éves leszek :-)))

szal ha akarsz találsz pasit magadnak -- ergo ez nem lehet indok

viszont indok lehet h nem bízol benne


és amit írtál az részéről lehet nem is szeretett csupán egy megfelelési uralkodási vágy gondolom ö az egyetlen akinek még nincs felesége és gyereke....


egy ilyen pasi nagyon megmesterkedik az életed ha nem állsz fel és nem teszel ellene


én elhagynám soha nem tűrném h ilyen hangon beszéljen velem bárki is pláne nem a pasim !!! ha nem képes változtatni akkor nincs esélyetek

sajnálom

de hidd el sokkal jobbat érdemelsz

2011. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hagyd el, ne szülj neki gyereket!

Azt írod 30-33 éves, gondolom, ő a 33. SOHA nem fog megváltozni, mindig uralkodni fog/akar Rajtad!!!

2011. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!