Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kislányodnak adnád a Bodza...

A kislányodnak adnád a Bodza nevet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 21:02
1 2 3 4
 21/33 Shai-Hulud ***** válasza:
51%
Fúúú, hogy fogja utálni szerencsétlen gyerek a saját nevét!!! :-(
2012. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
62%

Miért utálná? Sosem lehet tudni, hogy szeretni fogják-e a nevüket vagy sem..

Szerintem jó név. Amikor először hallottam, meglepődtem, de miért ne? Légy bátor és ha nektek teszik, akkor adjátok ezt a kislányotoknak.

2012. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
43%

Nekem személy szerint tetszik....:)

De szép a Málna név is....:)

2012. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
43%

Sztem ha neked ez tetszik,akkor nyugodtan add,ha hozzá különleges a vezetéknév,akkor igazán egyedi lesz a neve a kislányodnak.

Nekem személy szerint jobban tetszenek az egyszerű nevek,de ízlések és pofonok. :)

2012. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Vsmp válasza:
76%
Még jó, hogy adnám. Imádnivaló egy név, szerintem nagyon cuki ^_^ Sőt. Ez lesz a neve, ha lesz kislányom!
2012. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
54%
milyennek képzelitek a kis cuki Bodzát felnőtt dolgozó nőként?
2012. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
60%

Pont annyira felnőttnek,mint egy Mónikát,Emőkét,Enikőt stb. Ezekhez képest a Bodza nagyon is komoly hangzású!

Természetesen nics a fent leirt nevekkel semmi bajom...csak nem értem,mitől gyermetegebb hangzású a Bodza,mint amiket irtam???!

2012. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
43%

Én nem adnám, mert nekem fura.

De ettől függetlenül nem értek egyet ezzel, hogy szivatás, meg felnőttként mi lesz...

Én pl egy Kittyt vagy egy Lizát sem tudok elképzelni vezetőbeosztásban, vagy dr. címmel xD Pedig biztos van, és ez csak 2 példa volt...

2012. jún. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
41%
Nem értem hogy mi zajlik egy olyan szülő agyában, aki ilyen nevet képzel el a kislányának. Nem a nevétől lesz különleges, de általa kirívó lehet majd később a társai között, akik biztos csúfolni fogják. Az ilyen szülő megérdemli, hogy a felnőtt ismerősei kiröhögjék az ostobaságáért.
2014. dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Hát az én anyámnak nem tudom, hogy mi járt a fejében, de én is Bodza vagyok.Ettől függetlenül imádom a nevemet. :)

Engem pl mindenki elfogadott, de ki, hogy fogja fel.

14/L

2016. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!