Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a házasságon...

Mi a véleményetek a házasságon kivul szuletett gyerekrol?

Figyelt kérdés
Egyik ismerosomnek komoly kapcsolata van, terhes, de meg nincsennek osszehazasodva...
2012. márc. 6. 22:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
És az miért baj? Nem a sötét középkorban élünk. Papír nélkül is lehet remek egy kapcsolat amibe belefér a közös gyermek. És az együttélés majdnem házasság, csak az a bizonyos papír hiányzik. Szerintem semmi kivetnivaló nincs a házasságon kívüli gyermekvállalásban ha tényleg komoly a kapcsolat.
2012. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Azt, hogy ugyanolyan édesen tud aludni a kiságyában, mint a házasságba született gyerek!!!

Ez most komoly kérdés???

2012. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%

Első: az utolsó mondaton van a lényeg, ugyanis sokszor nem igazán komoly az ilyen kapcsolat. Még papírral se mindig komoly, mert gyakori a válás.

Nem a gyerekről, hanem a szülőkről lehet nagyon jogosan rossz vélemény. Még sok olyan szülőről is, akik összeházasodnak, a gyerek meg még olykor így se kapja meg, amire szüksége lenne.


Csak házasodjanak össze és ne váljanak el, bármennyire is elviselhetetlen lenne majd a helyzet. Ők akarták, akkor vállalják a velejáróit életük végéig!

2012. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Manapság rengeteg ilyen pár van. Mindenki maga tudja, de én mindenképpen házasság után szeretnék gyereket.
2012. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

A gyerekről semmilyen negatív véleményem nincs, nem ő döntött úgy, hogy ilyen kapcsolatba születik.

A szülőkről van véleményem, de én már csak ilyen konzervatív vagyok.

2012. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

Nekem kettő is van belőlük. Kedves, szófogadó, tisztelettudó gyerekek. Oviban, suliban dicsérik őket. Szeretetben, odafigyeléssel nevelgetjük őket, sok-sok játékkal, vidám perccel.

Szerintem ez sokkal fontosabb, mint hogy házasságban nevelkedjenek, nem túl kiegyensúlyozott kapcsolatban.


Mi azért nem házasodtunk össze, mert számunkra nem fontos a papir, a külsőségek. Viszolygok mindenféle hivatalos dologtól, és még jobban a házasság körüli felhajtástól. Ezért 14 éve döntöttünk úgy, h nem házasodunk. Szeretjük egymást, odafigyelünk egymásra és ez a legfontosabb. Nem tudnám más férfival elképzelni az életem. És ha bemutat valakinek, vagy beszél rólam a feleségeként emleget, ezért tudom, h nincs benne tüske azért mert nem mentem hozzá. 2 gyerekünk született, 4 és 7 évesek.

2012. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 krisztivan ***** válasza:
100%
14 évig éltem együtt egy pasival.Szerencsére nem házasodtunk össze és gyerekünk sem született.Most elvált asszony lennék.A párom elvált és nem hisszük azt hogy egy papír miatt együtt maradnánk ha egyébként nem működne a kapcsolatunk.Ja,és van egy gyönyörű,okos és imádnivaló 18 hós kisfiunk:-))
2012. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

szerintem mindenkinek a magánügye, hogy milyen kapcsolatba szüli a gyerekét, ameddig normálisan neveli, gondozza, taníttatja.

ismerek nem egy párt, akinek házasságon kívül született gyereke, és hát azt kell mondanom sok más "normális" családban nevelkedett gyereket leköröznek.

ez nem ezen múlik. ha a szülőknek harmonikus a kapcsolatuk, akkor a gyerek attól még nem sérül, hogy nincs aláírva egy vacak papír.

20 éve még divat volt a zabigyerekezés az iskolában, ma már szerencsére nem az.


én sem tervezek házasságot, gyereket már annál inkább. a párom szorgalmas, jólelkű ember, szeretjük egymást. szerintem ez sokkal fontosabb mint a házassági papír.


egyébként nincs bajom azokkal sem, akik szeretnék hivatalos kapcsolatba szülni a gyereküket, mindaddig, ameddig engem nem kezdenek piszkálni az én álláspontom miatt.

2012. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Inkább legyen így, mint mikor jön a baba véletlenül, gyorsan összeházasodnak, aztán marják egymást... vagy elválnak fél éven belül.
2012. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

az hogy imádom, szeretem, a mindenem, merthogy az enyém ilyen és büszkén vállalom :)

nem a papír tart össze egy családot, hanem a szeretet, ami papír nélkül is megvan, immáron 13 éve

2012. márc. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!