Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki az aki elitéli a házasságon...

Ki az aki elitéli a házasságon kivül született babát és ki az aki nem? Illetve kinek van házasságon kivül született gyermeke?

Figyelt kérdés
Mi volt a család reakciója?
2009. márc. 2. 10:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Lehet,hogy lepontoztok de én kicsinek volt olyan barátnőm akinek nem voltak összeházasodva a szüleik.Sokat csúfolták,hogy zabi gyerek.Ezért megfogadtam,ha nekem lesz akkor csak házasság után vállalok babát.Meg a férjem ne azért vegyen el később,mert van 1 babám tőle.Hanem azért,mert szeret engem szeret és szeretnénk a szerelem gyümölcsét 1 babát. :)

Én így gondolom.

8 hónapos kislány anyukája

2009. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Ha arra gondolsz a kérdéseddel, hogy még nem házasodtak össze, de már van gyerekük akkor én vagyok az egyik! De mi nem is fogunk összeházasodni, mert egy hülye pénzkidobásnak tartjuk! Nem kell ahhoz papír, hogy szeressük egymást! Nekünk a baba a házassági kötelékünk!

Mi esetünkben mindkettőnk családja teljes értékben elfogadta, egy percig sem volt többet téma főleg miután a gyerköc megszületett!

9 hónapos anyuka!

2009. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Én 25 évesen szültem,házasságon kívül,boldog párkapcsolatban élek a vőlegényemmel.Tehát én nem ítélem el a házasságon kívül szülőket.Az én véleményem az,hogy ne egy papír,vagy egy gyerek tartson össze két embert.Ha pedig igen,azt megette a fene.Papír nélkül is lehet valaki boldog,és papírral is lehet valaki boldogtalan.És mi a párommal nem is tervezünk esküvőt.Így is boldogok vagyunk,és a baba még szebbé tette az amúgy is boldog kapcsoltunkat,amely már lassan öt éve működik.Terveztük a babát,és már tervezzük a másodikat,ami reméljük jövőre össze is jön.

egy 4 hónapos kisfiú boldog anyukája

2009. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%

Szia

Mi a párommal nem házasodtunk össze így a kislányunk ahogy vesszük házasságon kívül született. A családunk nem csinált belőle nagy dolgot pedig apukám elég vallásos ember.

Szerintem ez mindenkinek a maga dolga és senkinek nincs a homlokára írva hogy házasok-e vagy sem

A gyereknek az a fontos hogy a szülei szeressék egymást és őt, nem egy papírtól lesz család a család, nem vagyok házasság ellenes félre ne érts egyszer majd mi is összefogunk házasodni, csak most anyagilag nem fért bele még egy kis esküvő sem, most a kislányom a fontos és ezt a családunk is el fogata.

2009. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
93%

Abszolut nem itelem el a hazassagon kivul szuletett babakat, nekem ez mar fel sem tunik, hiszen rengeteg ilyen van.

Lehet papir nelkul boldogan, es papirral boldogtalanul is elni. Sok helyen mintha a papir megmergezne a kapcsolatot. Evekig egyutt van a par, hazassag utan pedig hamarosan elvalnak. Ki erti ezt meg?

Parkapcsolatban szuletett babank, es nem fogunk osszehazasodni soha. Mi igy is boldogok vagyunk! A csalad mit szolt? A lenyeg, hogy mi boldogok vagyunk.

2009. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Én csak kiváncsi voltam mert vannak itt egy páran akik babával csinálják az esküvöt és elég sokan lehurrogják.Pedig tényleg nem a papir tartja össze a házasságot.És a gyerek akárhogyis születik igy is ugy is áldás.
2009. márc. 2. 11:15
 7/38 anonim ***** válasza:
91%
A család remekül fogadta. Nem volt senkinek kifogása. Mi sem tartjuk fontosnak a házasságot, azt beszéltük meg hogy akkor házasodnánk össze, ha a gyermekünket valami hátrány érné a családi állapota miatt.
2009. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 2 gyerekem van, és nem vagyunk összeházasodva. A párom szerette volna, de én nem. Fölöslegesnek tartom, és nagy a rokonság is. Nekem nincs erre 1-2 millió forintom, a páromnak meg végképp nincs. A szülei szegények, az én szüleim meg már meghaltak. Szóval azt a kis pénzemet, ami van, valami más hasznosabb dologra fogom költeni. Így is van egy jelzálogkölcsönünk. Bonyolódjak bele még egy esküvőbe is?
2009. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
69%

En csak azt nem birom, amikor valaki abaszolut nem tervezte meg az eskuvot, es csak mert terhes lett a no, hazasagot kotnek. De egyertelmu, hogy a baba miatt lesz az eskuvo. Megis, mindig hozzafuzik a mondandojukhoz, hogy "de nem a baba miatt hazasodtunk ossze!" Dehogynem. Ezt mindenki tudja, de megis ok nem merik bevallani masnak. Ezen nagyon kitudok akadni.

Elvegre sajat magukat nevettetik ki a magyarazkodasukkal, nem?

2009. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%
Szia mi 13 éve vagyunk eggyüt a párommal és nem vagyunk házasok.Szerintem az csak egy papir semmi más.Van egy 11 éves fiunk és egy 5 honapos kislányunk.Én nem érzem ugy hogy hátrányuk származni abbol hogy nem vagyunk házasok. A párom családja nem vette jó néven hogy nem vagyunk házasok de belenyugodtak az én szüleim azt mondták az én döntésem és ök elfogadják.üdv Zsani
2009. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!