Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Határozott családanyák! Mit...

Határozott családanyák! Mit szólnátok, ha főzés közben a férjetek mindenbe belekotyogna?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Azt mondanám neki: Drágám tessék, akkor csináld te, ha jobban tudod. Ettől úgyis elmenekülne.
2012. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Átadnám neki a fakanalat és kivonulnék a konyhából! De komolyan. Ha megfőzi lesz kaja, ha nem, akkor nem eszik.
2012. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, ha kotyog:)) hagy mondja:)
2012. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Mi mindig együtt főzünk :)
2012. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

1. Vagy elküldöm a francba, hogy ne szóljon bele...

2 Vagy átadom a fakanalat, hogy tessék csináld te....

2012. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Együtt főzünk mindig :) Miért ne kotyoghatna bele? Bármibe belekotyoghat, szeretem a hangját! :D
2012. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
én ,ha a helyébe lennék,ey ilyen kibírhatatlan bunkó nőnek a fejébe állítanám a fakanalat
2012. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ez akerdes, de itt minek lepontozgatni? Azutolso bunkon, provokativan valaszolt, az oke, de a tobbiek? Ez a valasz kineklehet nem hasznos?
2012. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Meg szoktam neki mondani, hogy én sem szólok bele, hogy hogyan köti be a fázist-földelést-0-t. :)
2012. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Nekem errol egy vicc jut eszembe. Lehet neked is ezt kene csinalni csak nem eppen a rantottaval hanem mondjuk auto szrelesnel, elektornikanal.... vagy barminel amit a ferjed szokott csinalni. :)


A feleség rántottát süt reggelire a férjének.

A férj hirtelen beront a konyhába:

- Óvatosan! Vigyázz! Egy kicsivel több olajat tegyél bele.

Jaj! Túl sokat sütsz egyszerre. Túl sokat! Fordítsd meg! Fordítsd meg azonnal! Több olaj kell! Jaj! Jaj, mi lesz most?! Több olajat! Odaég! Óvatosan... Vigyázz! Azt mondtam, óvatosan! Soha nem hallgatsz rám, ha főzöl. Soha! Fordítsd meg! Gyerünk! Normális vagy? Elment az eszed? Ne felejtsd el megsózni. Mindig elfelejted megsózni! Sózd! Sózd meg! Sózd már!

Az asszony értetlenül bámul rá:

- Mi a franc van veled? Azt hiszed, nem vagyok képes megsütni egy rántottát?

A férj nyugodtan válaszol:

- Csak meg akartam mutatni, milyen érzés, amikor vezetek.

2012. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!