Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit fizessek babysitternek?

Mennyit fizessek babysitternek?

Figyelt kérdés

El kellene utaznom egy hetre.a 10 éves lányomat,el kell vinni a suliba,5 p gyalog,érte menni,tanulni vele,vele aludni.tehat egy hét teljes felügyelet(5 nap).

nyugdijjas a nö,nem igazi babysitter.ismerösöm anyukája.


2012. márc. 8. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem bízod közelebbi ismerősre?

Egyébként ez attól is függ, hogy Te mennyit adsz egy napért maximum. És azt beszorzod öttel. Ami neked nem drága és kivitelezhető, annyit adj.

2012. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20-30eft az egy hétre.
2012. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom az minimum 6 óra aktívan naponta. 6*5=30 óra, én ezer Ft-os órabért számolnék kb., plusz a költségek egy hétre (étel, amit vesz a kislánynak). talán ennyit tartok reálisnak. de nehéz ezt megítélni
2012. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyjából ez a 30 ezer reálisnak tűnik.


Hagytad már ennyi időre másra a kislányt? Ha ez lesz az első alkalom akkor lehet, hogy érdemes közelebbi ismerőst találni. Esetleg a barátnői közül valamelyiknek megkérdezni az anyukáját...

2012. márc. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én is 20-30 ra gondoltam,kajat én veszek.

hagytam már igen.meg hamar baratkozik.

köszi a válaszokat!

2012. márc. 9. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!