Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úszópelenka vagy úszónadrág?...

Úszópelenka vagy úszónadrág? Vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

Wellnesselni megyünk 4 és fél hónapos babánkkal.

Sok helyet olvasom,hogy ha hígabb a kaki,akkor kifolyik az úszópelusból.

Nem tudom más babáknak milyen, de neki nem kemény a széklete, inkább krémes. Ez hígnak számít?

Lehet,hogy kifolyik majd? Kellemetlen lenne egy szállodában!

Olvastam valahol,hogy az úszópelus és az úszónadrág együtt jobb lehet!


2012. márc. 11. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Így van ahogy írod.


Épp ezért javasolt babaúszáson is a 2-t egyszerre használni.

2012. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pisi mind a kettőn átfolyik. nekünk ilyen úszópelenkánk volt: [link]

ebből a kaki biztosan nem folyik ki.

Használtam eldobhatósat is ,abban az a jó, hogy ha kijön a vízből lekapod róla és amikor visszamegy kap egy tisztát, így nem kell vizeset ráhúzni, viszont sokkal drágább összességében. Nekünk ebből sem folyt ki a kaki, de az én lányom keményet kakilt mindig. Barátnőméknél viszont volt, hogy elindult kifelé.

2012. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi Popolini úszópelust használunk, ez mosható úszópelenka, benntartja a kakit, a pisit átengedi, anyatejes és "rendes" kaki sem folyt még ki belőle soha.
2012. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor marad a kettő egyszerre!:)

2012. márc. 11. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!