Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes, Vaterás anyukák,...

Teszveszes, Vaterás anyukák, kismamák! Hogy is van ez a licitekkel? Hogy lehet levédett ajánlatot tenni?

Figyelt kérdés
Ha pl. 1 ft-os akciónál úgy gondolom, hogy mondjuk 1500-at szánnék az árura és pl. 200 ft a licitlépcső, akkor csak a soron következő ajánlatot tudom megtenni, vagy ellicitálgathatok 1500-ig és azt csak akkor adja be a rendszer, amikor valaki megközelíti az ajánlatomat?
2012. márc. 13. 07:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Beírod a 200 forint helyére az 1500 forintot és akkor nyomsz egy licitet. Azt megerősíted és kész.


Én mint kívülálló pedig csak annyit látok, hogy jött egy licit 200 Forintról, majd licitálok 400 Forintért. Megerősítem, de kiírja, hogy valakinek nagyobb ajánlata van, mint az enyém!

Ekkor jön az, hogy addig licitálnak az emberek, amíg nagyobb nem lesz a licit a tiednél.

Ha a tieddel megegyező összegű licitet adnak meg, akkor pedig kiírja a gép, hogy ugyanakkora a licit, mint másik felhasználóé, ilyenkor nagyobb licitet adok meg.

2012. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!