Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csecsemő mellett mennyi...

Csecsemő mellett mennyi szabadidőtök van?

Figyelt kérdés
Sok anyukától hallom, hogy GYED alatt tanult, vagy új hobbyt talált. Hamarosan megszületik a kisfiam. Jelenleg elképzelni sem tudom, hogy szabadidőm lenne mellette. Mikortól van az, amikor már jut egy kis idő erre-arra? Mivel fejlesztitek magatokat az otthonlét ideje alatt? Hogyan kivitelezitek?
2012. márc. 13. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi, főleg, hogy 7 hónaposan szinte átállt a csak déli alvásra, az is csak 1 óra, a levegőn babakocsiban. Ha szerencsém van alszik még egy 20 percet du. 4 körül. De ez semmire nem elég. Senkit nem tudok megkérni vigyázzon rá, mert nincs senkim. Anyukám és anyósom is rég meghaltak, már sajnos apósom is. Apukám még él, remélem még 50 évet, de ő még javában dolgozik.
2012. márc. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem jelen pillanatban semmire nincs időm, nyűgös napok óta. Irigylem a fent említett anyukákat, elárulhatnák nekem is a "titkot". :)
2012. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 hónapos és amire nagyon akarok,arra van időm.

Igaz, mamák is segítenek, bár nem sokat.

Én pl. úszni járok pár hete. Reggel apa még hatkor itthon van, kimegyek az usziba, úszom egy órát és legkésőbb fél 8-ra itthon vagyok. Apa mehet dolgozni.

Szeretem,mert kikapcsol és nem mellesleg segít a fogyókúrámban.

De ha mondjuk havi egyszer kozmetikushoz megyek,akkor vagy valamelyik mama, vagy apa vigyáz rá.

A házimunkát is esténként csinálom,ha hazaért a férjem és tud rá vigyázni. Nem egyszerre, apránként csinálom. Így napközben szinte szabad vagyok. Sokat sétálunk, találkozunk szintén babás barátnőkkel, beülünk egy kávéra stb.

2012. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen a baba a nagyfiamnal elso 3 honapban szinte unatkoztam mellette olyan nyugis volt, de utana is csak akkor mar tobbet volt ebren, csillo villi volt a lakas es en is tanultam mellette. Most a kicsi 5 honapos mellett van hogy delbe meg pizsibe vagyok mert nem lehet letenni se... A nagy pedig mar ovis o csak hetvegen van velunk egesz napot. Igy most orulok annyi szabadidonek is ha neha 20percet lazithatok a kadban amig apa tartja a frontot.
2012. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 hónapos a kislányom, egyszer vigyáztak rá fél órát mások. Ennyi volt eddig a "szabadidőm":)
2012. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!