Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYED kompenzáció 1,5 hónapra?

GYED kompenzáció 1,5 hónapra?

Figyelt kérdés
Február közepén járt le a GYED-em, és megyek vissza dolgozni, most már a szabijaimat töltöm. Kiküldték nekem a levelet a GYED-kompenzációról, de érdemes ezt kitölteni? Az éves jövedelem nem számít? Mert több lesz, mint a GYED, nyilván, én emiatt nem is akartam eddig foglalkozni vele.
2012. márc. 13. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy mennyi lenne a kompenzáció, mert van olyan bér ami mellett havi 6-8e. Arra a 1.5 hónapra, ha jár akkor igényelheted. Mondjuk, ha 100Ft akkor nem foglalkoznék vele.

Kérdésed többi részét viszont nem igazán értem.

2012. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1 hónapra 6400 Ft. Csak nekem ez az egész azért fura, mert az adóbevallást mindig egész évre kell kitölteni. De most azt olvastam, hogy csak az számít mennyi családi kedvezményt kérek, mert 3 gyerek után már nem jár.
2012. márc. 13. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!