Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A rota vakcina beadásáért...

A rota vakcina beadásáért kell fizetni?

Figyelt kérdés

Ma kapja meg, a kötelezővel együtt.

Azt tudom,hogy a nem kötelező oltások beadásáért kell fizetni. Itt nálunk legalábbis 1000 forintot.

A rota viszont nem szuri,hanem szájon át beadós.

Ezért is kell majd fizetni?


2012. márc. 14. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem szúrva kapja meg még oltás, így ha a nem kötelezőkért fizetni kell akkor ezért is.
2012. márc. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kiadsz érte 2*kb 20.000 forintot, akkor nem hiszem, hogy azon az 1000 ft-on bármi is múlna...
2012. márc. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy sem ingyenes, tehát nem 1000 forint lesz, hanem összesen kb. 40 ezer+1000.
2012. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem azért kérdeztem, mert nem tudok rá kiadni egy ezrest!:)

Hanem mert a férjem véletlenül magával vitte a tárcám, itthon meg nem volt pénz!:)

De már túl vagyunk rajta, és nem kért pénzt a doktornő, mert mondta,hogy így is drága a gyógyszer!

2012. márc. 14. 10:06
 6/9 anonim ***** válasza:
rendes a dokidtól, az enyém amikor nem vittem pénzt beadta ugyan, de legközelebb vihettem. Ja és nálunk 1500Ft/db.
2012. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden olyan oltásért fizettem plusz egy ezrest ami nem volt kötelező.

Nagyon rendes a dokitok!!! Ritka!

2012. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Huha!Nálunk most 3 hónapos a kicsi.Én is beadattam a rota ellenit, meg ha jól emlékszem valami nem kötelezőt is, de álmomban sem gondoltam volna, hogy valaki pénzt kér a beadásáért. Hogy van ez? Tőlem senki sem kért egy fillért sem, csak beoltotta a gyerekorvosunk. Ez a dolga.
2012. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nem kötelező oltás beadása nem a "dolga" mármint nem az állam által fizetett dolga, mivel az plusz szolgáltatás. Az más, hogy sok gyerekdoki nem kér érte semmit.
2012. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!