Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol van az a kérdés, ahol egy...

Hol van az a kérdés, ahol egy anyuka nagyon el volt keseredve, hogy kisfia lesz, pedig ő csak lányt tudott volna elképzelni magának?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Volt egy pár ilyen...........
2012. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez kb 2-3 hete volt, és írt olyat is, hogy csak azért nem veteti el/adja örökbe, mert a férje az apja és rá sem tudott nézni az UH-ra miután megmondták, hogy kisfiú stb.
2012. márc. 14. 12:13
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, ez durva. Ezt pont nem olvastam. Nagy az Isten állatkertje :((( Az ilyennek miért ad a sors gyereket, nem tudom..
2012. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2012. márc. 14. 12:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem olvastam még égig, de ez a nő egy idióta hülye, nem értem minek az ilyennek gyerek egyáltalán.
2012. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Én azt csodálom, hogy ennyien normálisan szóltak hozzá. Az ilyen nőt az intelligensebbje elküldi a büdös fenébe.
2012. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szegeny baba. :( Ha mar ennyire odavolt egy lanyert akkor miert nem ment el mesterseges megtermekenyitesre. Kolegamnal 3 lany volt es most mesterseges megtermekenyitessel lett nekik kisfiu. A 3 petesejtbol 2 lany lett es 1 fiu a megtermekenyites utan. Csak a fiut ultettek be. Ja, otthoni praktikat, erre inkabb nem is mondok semmit. :) Ha 10 evig nem akartak gyereket mert feltek, hogy fiu lesz akkor megis mi valtozott meg benne 10 ev utan olyan hirtelen? Vagy ugy gondolta, hogy 10 ev utan csak lany lehet az otthoni praktikakkal. Megall az eszem.
2012. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, inkább én sem válaszoltam neki... Van 1-2 durvább és eléggé megható válasz is. Szegény babót sajnálom csak, meg a férjét. Igazságtalan a sors, az ilyennek miért lesz gyereke?

Én is lányosnak gondoltam magam először, aztán 20. héten kiderült, hogy kisfiú, kicsit meglepődtem, de aztán a boldogságtól sírva meséltem mindenkinek. Most itt játszik mellettem, 3 hónapos gügyögős kis gyönyörűség, aki tiszta apja :)

2012. márc. 14. 13:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Igazad van kerdezo. Az ember elkepzeli, hogy milyen lenne egy kislannyal vagy egy kisfiuval az elet es abban semmi rossz nincs, ha valaki egy kicsit jobban el tudja kepzenli az egyikkel mint a masikkal. Van aki a babazast meg a gyongyfuzest kozelebb erzi mint a focit meg a tuzolto autokat. :) Ez teljesen normalis de egy nonek a benne fejlodo eletet kell szeretnie es csodalnia nem a nemet. Egyszer itt valaki nagyon szepen fogalmazott: "egy igazi anyanak nemtelenek a gyerekei".
2012. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem ez a kérdés néha eltűnik :) vagyis ez így bután hangzik, de én válaszoltam rá, azt másnap meg nem volt a megválaszoltjaim között, és én is feltettem ugyanezt a kérdést mint most te, de aztán meglett,

engem nagyon megdöbbentett, én ilyet még nem is hallottam

hirtelen felindulásból mélységesen elítélem, de valószínűleg ő már pszichiátriai eset, az utolsó hozzászólók között van aki írt egy hasonló sztorit, hogy a nőnek pszichológus segített kideríteni, hogy azért nem akart lányt, mert az anyukájával nagyon rossz volt a kapcsolata

2012. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!