Tápszer kérdés?

Figyelt kérdés
2hetes babám pótlásként ha-s tápszert kap,szeretném lecserélni sima tápszerre,elsősorban az ára miatt.Ti lecserélnétek vagy inkább nem?Esetleg tapasztalata valakinek?
2012. márc. 12. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
először is miért kap Ha-st? miért azt írta fel a doktor nő?
2012. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ha-s tápszert a tejérzékeny babáknak irnak fel ha a babád tejérzékeny akkor sajnos nem tudod lecserélni esetleg olcsobb ha-sra tudsz váltani
2012. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tejérzékeny,vagyis nem derült még ki,szopizik de nem elég neki a cici,kell pótlás szóltam a dokinak hogy kell tápszer és ő kapásból ha-st írt föl,és én csak ma ahogy nézelődtem a neten láttam meg hogy milyen árkülömbségek vannak.Szerintetek érdemes lenne kipróbálni a sima tápot?
2012. márc. 12. 12:14
 4/16 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem mind orvos rögtön ha-st ír fel. mind a kettőnél azt írták fel. ráadásul a lányom nem is ette meg! így kaptunk simát. kérd meg a dokit hogy írjon fel simát4
2012. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
akkor kiprobálhatod az én kisfiam a mildibét kapta az receptre csak 600ft/doboz ez a legolcsobb de viszont nagyon jo
2012. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6 hónapos kor alatt általában HA-s tápszert írnak fel a dokik...Megkérdeztük mikor cserélhetjük le azt mondta legalább hat hónap. Nem tejérzékeny. A HA-s pont azért kell, hogy NE IS LEGYEN AZ.
2012. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ma megyek és mondom a dokinak hogy írjon egy simát mert szeretném kipróbálni.Köszi a segítséget!
2012. márc. 12. 12:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Először nekünk is a HA-s tápszert írta fel. Ettől olyan szorulása volt a kicsinek, hogy csak na. Szóltam a védőnőnek, ő javasolta a dokinak a sima Humana tápszert, és bevált! Nem allergiás, és nem utolsó sorban nem mindegy, hogy egy doboz 2140ft-ba, vagy 502ft-ba kerül.
2012. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekünk is a humana ha-st írta föl,nekünk semmi bajunk tőle de lehet hogy a simától sem és ha az is jó akkor miért fizessek érte ki 4x annyit
2012. márc. 12. 13:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kaphatja a simát ha nincs allergiás a özvetlen családban.
2012. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!